Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright http sp. z o. o. - Reklama - Regulamin - Prywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
TV
WP
TVP1
TVP2
4FUN
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!

Ten wynalazek to tylko pomoc dla terrorystów. Policja ostrzega

Ideal Conceal / Facebook.com
Pistolet, który wygląda praktycznie tak samo jak iPhone, ma wkrótce trafić do produkcji. W przedsprzedaży złożono na niego już ponad 12 tys. zamówień.

Służby bezpieczeństwa na całym świecie ostrzegają. Wynalazek firmy Ideal Conceal może być o wiele bardziej niebezpieczny w rękach terrorystów niż rozpędzona ciężarówka. Pistolet wygląda bowiem jak telefon komórkowy, jednak nie jest zabawką. Policja boi się, że taką broń z łatwością będzie można wnieść np. na pokład samolotu - informuje "Standard".

IDEAL Conceal - patent pending

Gadżet miał sprawić, że ludzie poczują się bezpieczniej. W USA w większości stanów posiadanie broni jest legalne. Smartfon z amunicją nie rzucałby się w oczy. Problem w tym, że tak zakamuflowany pistolet idealnie nadaje się do przeprowadzenia ataków terrorystycznych. Krytycy pomysłu zwracają też uwagę na jego cenę. Pistolet jest bowiem tańszy od iPhone'a, do którego go upodobniono i kosztuje zaledwie 395 dolarów, czyli nieco ponad 1200 zł.

Niektórzy ludzie mogliby się mocno przestraszyć, gdyby zobaczyli, że nosisz ze sobą broń. Nasz wynalazek pozwala uniknąć niewygodnych rozmów na ten temat - bronił produktu Kirk Kjellberg, szef firmy Ideal Conceal.

IDEAL Conceal - patent pending

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Kamil Karnowski, 11.01.2017 11:53
Polub nas na Facebooku
0
0reakcji/
0
0
0
0
0
0
0
Komentarze