Odświeżone 3 godziny temu
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright http sp. z o. o. - Reklama - Regulamin - Prywatność
Twoje konto
Pogoda
Radio
TV
WP
TVP1
TVP2
4FUN
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!

To nagranie jest legendą. Właśnie mija dziesięć lat od przełomowego materiału polskiego dziennikarstwa

youtube.com
"Szyny były złe", to cytat z wypowiedzi dziennikarki TVP, która nie podołała wejściu na żywo na antenę telewizji. Od tego pamiętnego wydarzenia mija właśnie 10 lat, a to co powiedziała Ewa Michalska jest przytaczane do dzisiaj jako przykład tego, jakich błędów nie popełniać będąc dziennikarzem.

Prezenterka w studio zapytała reporterkę TVP, która była na miejscu zdarzenia o prawdopodobne przyczyny wykolejenia pociągu. Pytanie najwyraźniej przerosło młodą kobietę, ponieważ udzieliła odpowiedzi, która do dzisiaj jest hitem w sieci. "Najprawdopodobniej albo...albo..szyny, które nie są równie, albo tak jak mówiłam we wcześniejszym wejściu szyny były złe..a podwozie...podwozie...też było złe" - powiedziała Ewa Michalska.

Nagranie nieustannie cieszy się dużą popularnością. Na Facebooku nawet istnieje profil o nazwie: "Szyny były złe i podwozie też było złe". Bohaterka nagrania w prywatnych rozmowach tłumaczyła, że kilka sekund przed wejściem na żywo, ktoś zaczął ją zagadywać, przez co się zdekoncentrowała i wyleciało jej z głowy wszystko, co miała powiedzieć.

20.03.2017 11:28
Polub nas na Facebooku
0
0reakcji/
0
0
0
0
0
0
0
Komentarze