Odświeżone godzinę temu
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright http sp. z o. o. - Reklama - Regulamin - Prywatność
Twoje konto
Pogoda
Radio
TV
WP
TVP1
TVP2
4FUN
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!

Zwyrodnialec podpalił córkę, bo "była zbyt piękna"

A Voice for the Children Uk / Facebook.com
Edward Herbert oblał benzyną i podpalił swoją trzyletnią córkę, bo uznał, że była "zbyt piękna". Wcześniej wypił dużo alkoholu i palił marihuanę.

Bestia zaatakowała bezbronną dziewczynkę na oczach jej matki. Gdy mała płonęła, wyrodny ojciec zabrał się za drugą córkę. Polał siedmiolatkę benzyną, ale w końcu zrezygnował z podpalenia jej. Dantejskie sceny miały miejsce w ich domu w australijskim Perth.

Skrzywdzone maleństwo miało poparzoną buzię i górne partie ciała. Blizny były tak duże, że niezbędna była operacja plastyczna. Inaczej dziecko byłoby oszpecone do końca życia.

"Wilkołak przychodzi o północy" i "zabiję cię, dziwko". To usłyszała trzylatka, zanim ojciec przystąpił do realizacji niecnego planu. Krzyki dochodzące z domu usłyszał sąsiad feralnej rodziny, który natychmiast przybył na miejsce. Zastał Herberta w kuchni spokojnie sączącego piwo. Okrutny napastnik powtarzał, że to jego dzieci i może z nimi robić, co tylko chce. Dodał, że jego młodsza córka była zbyt piękna, dlatego musiał ją spalić.

Herbert przebywa w areszcie. Nie przyznaje się do stawianych mu zarzutów. Twierdzi, że co prawda, podpalił dziecko, ale był wtedy niepoczytalny. Dlatego liczy na łagodniejszą karę.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Aneta Michałowska, 20.03.2017 20:35
Polub nas na Facebooku
0
0reakcji/
0
0
0
0
0
0
0
Komentarze