o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Klaudia Stabach
Klaudia Stabach
|
aktualizacja

3-latek zaatakowany nożem na placu zabaw w Finlandii. Sprawcą okazał się jego ojciec

79
Podziel się

Mężczyzna bez wiedzy matki zabrał syna z domu i poszedł z nim na plac zabaw. Tam wyciągnął nóż i zadał dziecku kilka ciosów. 3-latek został przewieziony do szpitala, ale nie udało się ocalić dziecku życia.

Ojciec zaatakował nożem 3-latka na placu zabaw
Ojciec zaatakował nożem 3-latka na placu zabaw (Agencja Gazeta, Patryk Ogorzałek)
bEhWzCNx

Mężczyzna zaatakował syna na oczach uczniów pobliskiej szkoły. Po wezwaniu policji funkcjonariusze siłą musieli obezwładnić 40-latka, ponieważ cały czas był agresywny i stawiał opór.

Chłopiec został szybko przewieziony do szpitala, ale niestety nie przeżył ataku. Do tragicznego wydarzenia doszło w poniedziałek rano w fińskim mieście Porvoo niedaleko Helsinek w Finlandii. Policja ustaliła, że sprawca ma francuskie obywatelstwo. Aktualnie znajduje się na komisariacie, gdzie trwa przesłuchanie.

bEhWzCOa
KOMENTARZE
(79)
lwiczka
10 miesięcy temu
Dwie potezne religie-muzulmanstwo i chrzescijanstwo-ktorych,swiete ksiegi zostaly na dlugo uwiezione w jezykach prawie nie uzywanych przez wiekszosc.Biblia i uroczystosci religijne w jezyku lacinskim.Koran zas napisany jest w jezyku arbskim.Wiele plemion i narodow nalezy do muzulmanstwa i kazde z nich posluguje sie innym dialektem,jezykiem,gwara.To samo chrzescijanstwo.Ludzie wyznaja wiary nie znajac dokladnie tego co napisane ale,jest to swietny powod do tworzenia wojen i konfliktow.
miś
4 lata temu
pochodzenie francuskie to mówi samo za siebie....
eguzik
4 lata temu
Jak prawo jest podobne jak w Skandynawii to dostanie 6 miesięcy w zawieszeni
bEhWzCOb
piter
4 lata temu
Francuz z Maroka?
Ann
4 lata temu
Zapewne rodzice się rozstali i ojciec chciał w ten sposób ukarać matkę. Diabeł go opętał i będzie się smażył w piekle.
myśl
4 lata temu
Dla muzułmanina, zabić człowieka to jak zjeść daktyla, większość Koranu to nakłanianie do zbrodni w imię Allaha
Obiekt
4 lata temu
W Szwecji już zalegalizowano pedofilię (zob. art. pt. W Szwecji zalegalizowano pedofilię, zrobiono to pod presją organizacji muzułmańskich) następnym krokiem będzie zalegalizowanie zbrodni na dzieciach i kobietach, zgodnie z ich religią, bo oni to wszystko robią dla Allaha
My
4 lata temu
Styl islamistyczny, oni chodzą z nożami wszędzie, nawet na plac zabaw
Papi
4 lata temu
Ciapek??
szokman
4 lata temu
Skoro sprawca miał obywatelstwo francuskie to zapewne był bardzo cennym inzynierem z czarnego lądu i słuchał nakazów pedofila w swojej świetej księdze. Wystarczy podać jego imię a wszystko będzie jasne....
Kadafi
4 lata temu
Lepiej z z 11.11 robic marsz faszystow... Szczerze, to z dwojga zlego wole naszych sebksow... Mamy wystarczajaco duzo problemow. Nie potrzebujemy importu francuskich obywateli z Maroka.
adam
4 lata temu
kara smierci to za mało po porostu za mało powinien umierac w męczarniach jak mozna zabic bezbronne dziecko to jest gorsze nie zwierzeta
bv
4 lata temu
Apisac że to muzułmanin. Pisać prawdę.
bEhWzCNT
Skalaro
4 lata temu
Oby dostał dożywocie , a tam Panowie się zajmą nim !
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić