o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

41-latka zabiła elektryczna wędka. Którą... sam wynalazł

6
Podziel się

Malezyjczyk opracował wędkę, która raziła ryby prądem ułatwiając połów. Niestety 41-latek padł ofiarą własnego wynalazku.

41-latka zabiła elektryczna wędka. Którą... sam wynalazł
(Pixabay.com)
bECFbmnF

O tym, że prąd i woda to nie jest najlepsze połączenie wiedzą nawet dzieci. Niestety próba ułatwienia sobie życia była w przypadku malezyjskiego wynalazcy ważniejsza niż zdrowy rozsądek. Mężczyzna testował wędkę rażącą prądem w potoku na obrzeżach miasta Sandakan.

Niestety podczas testowania swojego wynalazku poślizgnął się i wpadł do wody. Okoliczni mieszkańcy próbowali ratować 41-latka, niestety było już za późno. W rozmowie z mediami strażak opisał urządzenie, którym posługiwał się wędkarz. - używał kabli owiniętych wokół patyka, urządzenie miało nawet włącznik – relacjonował.

bECFbmoi
KOMENTARZE
(6)
weywry
4 lata temu
To nie głupi wynalazek, ale musi być mniejszy prąd, a poza tym przycisk przy rączce musi być taki, że jak puścisz wędkę to automatycznie przestajesz wciskać guzik i wyłączasz prąd..
CNNN
4 lata temu
Sam sie sklusowal . Bardzo dobrze
c
4 lata temu
O jednego kata ryb, mniej.
bECFbmoj
Van Sutener
4 lata temu
Takie "wędki" leżą po krzakach nad Wkrą. Faza ze słupa energetycznego. Jeśli go poraziło, to mała szkodliwość społeczna, jak w uzasadnieniu wyroków za kłusownictwo.
kakaduczek
4 lata temu
Po pierwsze to nie wędka, tylko przyrząd do kłusowania. Prawo do eutanazji powinien mieć każdy.
WaszPan!
4 lata temu
Jednego glupka mniej i zal ze nasza ziemie takich nosi!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić