Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Klaudia Zawistowska08.02.19 (10:27)

A1: dwa wypadki na autostradzie A1. Nie żyje jedna osoba. Duże utrudnienia na węźle Lisewo

A1 na węźle Lisewo (kujawsko-pomorskie) całkowicie zablokowana z powodu wypadku, w którym udział wzięły dwa pojazdy. W nocy z czwartku na piątek tuż przy granicy doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła jedna osoba.
WP.PL

A1 – wypadek w pobliżu węzła Lisewo

A1 jest całkowicie zablokowana w okolicy węzła Lisewo. Około godziny 6 rano doszło tam do poważnego wypadku. Auto osobowe, którym podróżowała matka i córka wjechało w tył naczepy samochodu ciężarowego. Osoby jadące osobówką trafiły do szpitala. Matka nie odniosła poważnych obrażeń. Stan dziecka określa się jako ciężki.

REKLAMA

A1 w kierunku Łodzi jest całkowicie zablokowana, jednak utrudnienie da się ominąć. Jak informuje GDDKiA należy zjechać z A1 na węźle Lisewo, a następnie wjechać na nią na tym samym węźle. Utrudnienia w przejeździe tym odcinkiem A1 potrwają do południa.

A1 – tragiczny nocny wypadek

Na A1 około godziny 3 w nocy doszło do tragicznego wypadku na pasie w kierunku granicy z Czechami. Alfa Romeo prowadzona przez 64-latka wjechała w tył naczepy samochodu ciężarowego. W wyniku zderzenia śmierć poniosła 61-letnia pasażerka auta osobowego. Kierowca Alfy Romeo trafił do szpitala. Utrudnienia na tym odcinku A1 udało się usunąć w godzinach porannych.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij