o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac. oprac. Kamila Gulbicka
|

Agnieszka Kaczorowska: pierwsze święta w nowej roli. Obejdzie się bez prezentów

3
Podziel się

To wyjątkowy czas dla Agnieszki Kaczorowskiej. Jej kilkomiesięczna córka będzie obchodziła w tym roku swoje pierwsze święta Bożego Narodzenia.

Agnieszka Kaczorowska udostępniła wzruszające zdjęcie
Agnieszka Kaczorowska udostępniła wzruszające zdjęcie (ONS.pl)
bDmWcOZN

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w lipcu 2019 r. po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się ich córka Emilia. Ostatnio celebrytka codziennie zamieszcza zdjęcia siebie i córki. Niedawno podzieliła się wzruszającym zdjęciem z Emilką przy ubranej choince. Pod świątecznym drzewkiem był widoczny mały pakunek. Gwiazda zaapelowała jednak do wszystkich mam, by uważnie dobierały prezenty i nie zapominały o najważniejszym podarunku, jakim jest czas.

Zobacz także: ZOBACZ WIDEO: Agnieszka Kaczorowska o roli żony: Czasami dokupuję golfy

"Kocham się z nią bawić, kocham jej uśmiech, kocham jej śmiech w głos! Kocham jej ciekawe duże oczy i jej piękne guganie... kocham patrzeć na jej małe wielkie sukcesy i codzienny piękny rozwój. Zaraz jej pierwsze Święta" - napisała pod zdjęciem celebrytka.

bDmWcOZP

"Uważam, że najpiękniejszym prezentem jaki można dać swojemu dziecku jest czas. Nie tylko na Święta, ale każdego dnia. Nasz wspólny czas to zawsze czas radości, czas zabawy, czas przytulania i jak najczęściej czas nastawiony na rozwój" - dodała.

Gwiazda nie musiała długo czekać na odzew. Fani pogratulowali młodej mamie rozwagi i zgodzili się z opinią, że dziecko przede wszystkim potrzebuje uwagi najbliższych osób.

bDmWcOZV

"Zgadza się, prezenty nie zastąpią dziecku rodziców", "Czas poświęcony malutkiemu dziecku procentuje w dorosłym życiu. Jesteś super mamusią" - skomentowały fanki.

bDmWcPaq
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(3)
zzz
12 miesięcy temu
no i co tu komentować ,nic
niepodmyte
12 miesięcy temu
Witamy polskie damulki na najglupszym portalu na świecie..
niepodmyte
12 miesięcy temu
hahaha
bDmWcPar
Najnowsze komentarze (3)
niepodmyte
12 miesięcy temu
hahaha
niepodmyte
12 miesięcy temu
Witamy polskie damulki na najglupszym portalu na świecie..
zzz
12 miesięcy temu
no i co tu komentować ,nic
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić