o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Alarm terrorystyczny w Paryżu. Turyści uwięzieni w wieży Eiffla

120
Podziel się

Alarm terrorystyczny w Paryżu.Turyści zostali uwiezieni na wieży Eiffla, a Eurostar obsługujący połączenia pomiędzy Londynem, Paryżem a Brukselą, ewakuował pasażerów na jednej z głównych stacji kolejowych Dworzec Północny (Gare du Nord) w Paryżu.

Alarm terrorystyczny w Paryżu. Turyści uwięzieni w wieży Eiffla
(Twitter)
bErstkrV

Spokój mieszkańców Paryża po raz kolejny został zburzony, W okolicy największej atrakcji Paryża aż roi się policji na sygnałach. Turyści zwiedzający wieżę Eiffla ok. godz. 20:30 zostali uwiezieni w pomieszczeniu pomiędzy windami. Powodem był podejrzany mężczyzna, który według relacji francuskich mediów, wznosił okrzyki: "Allah akbar". Policja aresztowała mężczyznę, a główna atrakcja turystyczna Paryża została otoczona policyjnym kordonem.

bErstkrX

Wszystkie pobliskie drogi zostały odcięte. Turyści zostali w końcu ewakuowani z wieży Eiffla. Policjanci z psami przeszukali okoliczny teren. Pierwsze doniesienia mówiły, że podejrzany mężczyzna miał przy sobie broń, niektórzy użytkownicy mediów społecznościowych wspominali o "pistolecie" i "nożu", ale policja twierdzi, że tedoniesienia były nieprawidziwe.Aresztowany mężczyzna nie miał żadnej broni.

Z kolei na paryskim Dworcu Północnym wieczorem znaleziono podejrzany przedmiot. Wszyscy pasażerowie zostali ewakuowani i musieli poczekać na zewnątrz, aż podejrzana przesyłka zostanie sprawdzona i zabrana. Eurostar przeprosił na Twitterze pasażerów za opóźnienie. Niestety wszyscy zmuszeni byli ponownie przejść przez kontrolę bezpieczeństwa zanim mogli kontynuować zaplanowane podróże.

bErstksd
bErstksy
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(120)
zaneta0211
4 lata temu
Koleżanki od kilku dni są w Paryżu i mówią, że to bzdura, kłamstwo, że nic się nie dzieje...wstydźcie się.
FP
4 lata temu
dlaczego taka panika, toć chłop tylko krzyczał?
NIKUS
4 lata temu
taka bedzie europa jaka szykuje Macron z Merkel chca odwrocic uwage niby praworzadnoscia w POLSCE W POLSCE JEST WIECEJ PRAWORZADNOSCI NIZ W NIEMCZECH , FRANCJI I U TIMERMANSSA W HOLANDI
bErstksz
NIE PLATFORMI...
4 lata temu
Przecież oni mają swojego supermena Macrona i jego staruszkę ,ofiara gwałtu jest mocna w gębie jedynie do Polski ,sam powinien zlikwidować terroryzm.
GOść
4 lata temu
A Micron chcąc odwrócić uwagę od prawdziwych problemów Francji pyskuje na Polskę .Polska nie a terrorystów , bo nie ma nielegalnych emigrantów , ale nie ma też zadłużenia Francji na poziomie 100% PKB . Dlaczego komisarzyki Unii nie wszczynają procedur ? Dlatego potrzebne dwie prędkości Europy aby doić z pozostałych członków i sobie ich podporządkować .
jacekm11
4 lata temu
więcej niech z nimi się szczypią
:DD dobrze im
4 lata temu
to bojuwkarze kodu atakują
Aaa
4 lata temu
Heheh rozwinięty zachód
Rrrr
4 lata temu
Tusk, Gebels jakoś cicho o tym na twoim Twitterze
aro
4 lata temu
po co straszycie, przecież Merkel powiedziała że to Polska jest problemem a nie żadni terroryści
Paweł
4 lata temu
Makaron tępy huju
ina
4 lata temu
Na hasło "Allah akbar" Policja powinna mieć prawo strzelać bez ostrzeżenia... ciekawe jak długo wywrotowcy wznosiliby te durne krzyki?. Żadna religia nie powinna nakłaniać do zbrodni !!!
Aga
4 lata temu
Proszę jaka praworządność! Na każdym rogu ulicy mordercy. Już niedługo wprowadzą zakaz wychodzenia z domów.
bErstksr
gall anonim
4 lata temu
I znów mają pasztecik.a na nas psy wieszają,że tego nie chcemy.brawo nasz RZAD!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić