o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

ALDI zamknie sklepy w Wielkiej Brytanii, żeby pracownicy mogli obejrzeć mecz

0
Podziel się

Brytyjski oddział sieci ALDI zamknie wszystkie swoje sklepy o godzinie 15:00 w niedzielę. Wszystko zależy jednak od tego, czy drużyna Garetha Southgate'a pokona w półfinałach Chorwatów. Jeśli mecz zakończy się wygraną Brytyjczyków, pracownicy sklepów wrócą do domów godzinę wcześniej.

Mundial dotarł do ALDI. Jeśli Anglicy zagrają mecz finałowy, sieć zamknie na ten czas sklepy w Wielkiej Br
Mundial dotarł do ALDI. Jeśli Anglicy zagrają mecz finałowy, sieć zamknie na ten czas sklepy w Wielkiej Br (Shutterstock.com)
bDAfbncR

O decyzji detalisty szeroko rozpisuje się cała brytyjska prasa bulwarowa. Jak jednak przytomnie zwraca uwagę The Sun, gest Aldiego jest miły, ale nie wymagał od sieci jakichś wielkich poświęceń.

Ze względu na obowiązujące na Wyspach przepisy ograniczające handel w niedziele, wszystkie sklepy i tak muszą zakończyć pracę o 16:00. Tym razem jednak ta jedna godzina robi różnicę dla pracowników sklepów.

bDAfbncT

Natychmiast pojawiły się komentarze internautów, którzy gratulują Aldi sportowego ducha i podkreślają, że sieć jest przecież niemiecka. Inne głosy mówię jednak, że podczas finału i tak zysk byłby minimalny.

Aldi jest jedną z największych sieci supermarketów w na rynku brytyjskim. Jej udział w rynku wynosi obecnie 6,8 %.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDAfbncZ
bDAfbndu
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić