REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Karolina Stankiewicz 05.08.19 (09:50)

Aleksander Baron kupił ekologiczną farmę. Julia Wieniawa go wspiera

Aleksander Baron i Antoni Pawlicki kupili ekologiczną farmę. Można kupić uprawiane przez nich warzywa. Ale cena zwala z nóg.
ADAM JANKOWSKI/REPORTER / East News

Aleksander Baron (35 l.) powiedział w rozmowie z "Fleszem", dlaczego zdecydował się na prowadzenie ekologicznej farmy: - Jesteśmy fanami zdrowego stylu życia. Dbamy o to, co jemy, i stawiamy na ekologiczne produkty.

Projekt nazywa się Ostoja Natury, a oprócz Barona zaangażowali się w niego między innymi Antoni Pawlicki i Maria Konarowska:

REKLAMA

- To ekologiczna farma przyszłości, na której uprawiamy i tworzymy żywność bio. Pierwsze produkty można już zamawiać – wyjaśnił Baron.

W ofercie Ostoi Natury są BIO warzywa, owoce, zboża i zioła. Można kupić zestaw sezonowych produktów z odbiorem w Tomaszynie lub nieco drożej z odbiorem w Warszawie. Cena pakietu, w którym znajdują się: 5 kg ziemniaka, 0,5 kg cebuli, 2 pory, 2 selery, 2 kalarepy, pęczek rzodkiewki, pęczek koperku, pęczek jarmużu, pęczek botwiny i główka brokułu to 95 zł lub 110 zł.

Czy partnerka Barona Julia Wieniawa też bierze udział w pracach na farmie? – Julia nie jest osobiście zaangażowana w projekt, ale bardzo aktywnie nas wspiera – wyjaśnił Baron.

Zobacz także: Baron: "Wakacje mam bardzo pracowite. Julia też jest zajęta"

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij