o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Katarzyna Bogdańska
Katarzyna Bogdańska
|
aktualizacja

Alfie Evans nie żyje

122
Podziel się

"Nasz synek nie żyje" - napisała mama Alfiego Evansa. 2-latek zmarł nad ranem w szpitalu. Z całego świata płyną kondolencje dla rodziców i bliskich.

Alfie Evans nie żyje
(Facebook.com)
bDmZhaHV

Tragedii rodziny Alfiego Evansa przypatruje się cały świat. 2-latek przebywał w szpitalu Alder Hey w Liverpoolu od 2016 roku. W poniedziałek Alfie Evans został odłączony od aparatury podtrzymującej życie. Dziś o 3.30 czasu polskiego zmarł.

Ojciec chłopca, Thomas Evans napisał o śmierci dziecka w mediach społecznościowych: "Mój gladiator odłożył swoją tarczę i rozłożył swoje skrzydła o 2:30. Kompletnie załamany. Kocham Cię mój chłopaku".

bDmZhaIy
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(122)
Ss
3 lata temu
Przynajmniej nie cierpi i jest już wśród aniołków. Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziców.
Tomek
3 lata temu
Ale ty głupi jesteś! O każde życie trzeba walczyć do ostatniego tchu!!! W którym momencie znaleźć granice kiedy warto a kiedy już nie?!!! Po odłączeniu od aparatury dzieciątko żyło jeszcze 5 dni!!! Choroba mózgu Alfiego była niezdiagnozowana . Świadczy to tylko o nie do końca poznanych wszystkich mechanizmach jakie zachodzą w mózgu. Jestem przekonany że lekarze nie mieli 100% pewnej odpowiedzi czy dziecko nie ma już szans na wyleczenie (zapowiedzieli że po odłączeniu od aparatury umrze po 3 minutach!!!). Nauka jeszcze słabo poznała ludzki mózg ale postęp z roku na rok jest ogromny. Niestety nigdy już się nie dowiemy czy była szansa na ratunek. Moim zdaniem to było niehumanitarne zabójstwo przez bandę konowałów i tępego sędziego. Jest mi cholernie przykro że nie dali dziecku szans mimo że Włosi chcieli pomóc.
Andrzej
3 lata temu
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie .....
bDmZhaIz
Żal.
3 lata temu
przykro czytać o śmierci dziecka, ale zachowujemy się jakbyśmy nie zdawali sobie sprawy z tego, że takie dramaty dzieją się codziennie, codziennie na świecie umiera dziecko i to nie jedno, ale przecież nie codziennie tak się wzruszamy i protestujemy, bo kto by to ciągle nagłaśniał, szybko by się znudziło
szary - nie b...
3 lata temu
....kiedyś jechałem z moim szefem autem i wzdłuż drogi wycinano kilometry drzew - ponoć chorych i zagrażających ruchowi. To były jakieś wiatrołomy. Wtedy palnąłem, że selekcja naturalna to super wynalazek natury, bo oszczędza tylko najsilniejsze jednostki, a te wydają na świat jeszcze silniejsze. Na to szef: - selekcja naturalna jest super! Odwieczne, niepodważalne prawo natury....dopóki nie dotyka kogoś z Twoich najbliższych, wtedy zaczynasz mieć nadzieję na cud.
Najnowsze komentarze (122)
mpiotr8484
3 lata temu
RODZINA EVANSÓW TO DLA MNIE ROYAL FAMILY A ALFI TO ROYAL BABY. WYKAZALI SIĘ DETERMINACJĄ I WOLĄ WALKI, ZWŁASZCZA ALFI. TO JEST PRZYKŁAD DLA WSZYSTKICH.
omena
3 lata temu
Ale kto to? Syn kogoś sławnego?
Luiza
3 lata temu
morderstwa istoty ludzkiej w aureoli prawa
Niebieski
3 lata temu
W końcu koniec szopki
jarb78
3 lata temu
Nie "zmarł" tylko został zabity. Zagłodzenie dziecka i odcięcie mu tlenu to zabójstwo!
Katrina
3 lata temu
Każdy rodzic powinien mieć prawo decydowania o swoim dziecku ( w takim przypadku) a nie lekarze czy sąd. Odpowiedzialność za dzieci spoczywa na kochających rodzicach.
Matka
3 lata temu
Okropnie to przykre-i choroba takiego maluszka i śmierć.Kazdego dziecka -niezależnie od wieku...
Atek
3 lata temu
A dlaczego Bóg nie dał szansy? Przecież jest taki "miłosierny".
bDmZhaIr
Terra
3 lata temu
To dziecko umarło z głodu. Zagłodzili go.
AgaMatka
3 lata temu
I co??? I już????3 zdania na temat morderstwa dziecka w Anglii. W świetle chorego prawa i w białych rękawiczkach. Chory kraj..Niech Cię Maluszku Aniołki utulą.
Monika i Piot...
3 lata temu
Tragedia :( ;(
paul
3 lata temu
przykre...bardzo przykre..
ksionże
3 lata temu
FAJFOKLOKI ZAMORDOWAŁY NIEWINNE DZIECKO , A CO NA TO PASOŻYTY Z pałacu ?
frdes
3 lata temu
Chyba lepiej dla wszystkich, że tak się stało. Rodzice cierpią, ale dzieciak już nie. Podpisałam oświadczenie, że nie chcę być sztucznie utrzymywana przy życiu w takiej sytuacji. To nie ma sensu.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić