Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Amerykańskie wojsko znów miało kłopot na drodze. Pomógł polski rolnik

22
Podziel się

O kolejnym drogowym zdarzeniu z udziałem amerykańskich żołnierzy w Polsce informuje Radio ZET. Amerykańska ciężarówka utknęła na drodze krajowej nr 15 w Wielkopolsce. Pomógł polski rolnik.

Amerykańskie wojsko znów miało kłopot na drodze. Pomógł polski rolnik
(PAP, Michał Walczak)
bEKguizp

Jak podaje radio jeden z ośmiu pojazdów amerykańskiej kolumny w momencie zawracania znalazł się pomiędzy polem a rowem w miejscowości Szczytniki Czerniejewskie. Pojazd pomógł wydostać jeden z rolników, który wyjechał do żołnierzy swoim ciągnikiem.

Kolumna jedzie dalej w kierunku bazy w Powidzu.

bEKguizS
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(22)
THE Observer.
5 lata temu
To nie wojsko amerykańskie a przeterminowane harcerstwo amerykańskie, Skauci.
gość
5 lata temu
Tacy kałboje mają nas bronić, a nie potrafią bezpieczne poruszać się polskich drogach. To jakiś gorszy sort wybrał lepszy sort.
gość
5 lata temu
Polski rolnik pomógł najeźcy - a feee!. "O tempora - o mores" Zawsze polscy rolnicy byli solą tej ziemi i jak historyczny Drzymała bronili jej. Teraz Polska to kraj kolaborantów i sprzedawczyków.
bEKguizT
Karol
5 lata temu
Amerykańcy to nowi okupanci. Zobaczycie ile zaraz będzie innych historii. A to dziewczyny zgwałcą, a to naszym chłopakom pyski obiją. Zobaczycie jeszcze i przyznacie mi rację. Bez ruskich sobie poradziliśmy, to i bez amerykańców dalibyśmy radę. Już na same koszty likwidacji wypadków drogowych, które spowodowali poszło sporo kasy. A ruskie tylko tak straszą, ale jak w czasie stanu wojennego nie weszli, to teraz tym bardziej by do tego nie doszło.
hahahihi
5 lata temu
Oto ci wojsko, trochę błota i po ptokach. To do czego oni są, do jeżdżenia po autostradach i paradach?
cosiedzieje
5 lata temu
przeciez to nie jest zadne wojsko tylko ludzie z łapanki jakiejs ahahaha
ggg
5 lata temu
birdne to amerykanskie wojsko
Rol mops
5 lata temu
Rolnictwo Rzeczpospolitej Polskiej
dziadzio
5 lata temu
Znamy, znamy dobrze tą propagandę. Tak samo w Czterech Pancernych chłop przyszedł z zupą czy innym mlekiem i chlebem do czołgistów, stojących swym T-34 w polu i czekających na nową radiostację, czy silnik, już nie pamiętam. Amerykańce dobrze wiedza, że ludzie buntują się przed ich obecnością w Polsce, bo to ściągnie nam wszystkim na łeb nie tylko kłopoty, ale też i jak przyjdzie co do czego, ruski atom, tak więc stawka jest wysoka. Dla tego puścili famę, jak to dzielny gieroj od traktora powyciągał wojsko w potrzebie, co sugerowałoby, że wszystko jest cacy i lud boży spontanicznie ratuje, co tu dużo ukrywać, uzbrojonego po zęby, światowego najeźdźcę, który, bo mało kto wie, od połowy IXX wieku jest ciągle, jako jedyne państwo na świecie, w stanie ciągłych napaści na kraje na całym ziemskim globie. Ten kraj - to USA.
kamion
5 lata temu
Stary polski Ursus niezawodny. Szkoda, że fabrykę ciągników w Ursusie zlikwidowano i niezawodne polskie ciągniki zastępuje się wadliwym szmelcem zachodnim takim jak john deer, new holland, forschrit i inne.Ja mam ursusa c355 z 1970r już 26 lat i nie chciałbym zamienić na zachodniego traktora.
Pola
5 lata temu
Jak tak będą nas bronić jak jeżdżą po pijaku to zajmą nas szybciej niż w 39.Pieprzone niedorozwitki ameryckie.
dziadziajaro
5 lata temu
esioki do hameryki
Carmen
5 lata temu
Boszsz, jak oni w czasie pokoju nie potrafią się przedostać, to co w czasie wojny?
bEKguizL
bsd2
5 lata temu
To trochę jak z dawnego komunikatu Radia Erewań z granicy ChRL i ZSRR."W dniu dzisiejszym, na granicy doszło do dużej potyczki zbrojnej. Zmasowane siły wojskowe ChRL w składzie dwóch dywizji piechoty wspieranych po środku czołgiem i helikopterem, zaatakowały radziecki traktor orzący pole nieopodal granicy. Traktor odpowiedział zmasowanym ogniem artylerii i rakiet, po czym uniósł się i poleciał bombardować Pekin" :-D
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić