Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Magda Mieśnik
Magda Mieśnik
|

Andrzej Duda odnalazł się w... górach

78
Podziel się

Po kilku dniach nieobecności wreszcie odnalazł się prezydenta Andrzej Duda. Wcześniej jego rzecznik miał problemy z udzieleniem odpowiedzi na pytanie, gdzie jest głowa państwa. Ostatecznie przyznał, że wypoczywa.

Andrzej Duda z młodymi sportowcami
Andrzej Duda z młodymi sportowcami (PAP, Grzegorz Momot)
bEIUkrGt

Mimo uników prezydenckiego rzecznika udało się ustalić, że prezydent przebywa w pałacyku w Wiśle. Miał tam leczyć kontuzjowaną nogę. Po kilku dniach pojawił się w Ptaszkowej w Małopolsce.

Andrzej Duda wziął tam udział w ceremonii zamknięcia 64/XX Zintegrowanej Zimowej Spartakiady Dziecięcej "Memoriału Romana Stramki i Zbigniewa Kmiecia". - Można być razem, można cieszyć się sportem, zabawą. Można zmagać się z samym sobą i także i różnymi innymi życiowymi przeszkodami, pokazując klasę, radość, wielką wolę zwycięstwa - mówił prezydent.

Prezydent zaznaczył, że jego wizyta w Ptaszkowej to także wspomnienie jego obecności tutaj przed dziesięcioma laty, kiedy towarzyszył prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu w jego oficjalnej wizycie, podczas której ówczesny prezydent przekazał sztandar tutejszej szkole.

bEIUkrGv

Kilka dni temu w rozmowie z RMF FM rzecznik prezydenta stwierdził, że to "napięty kalendarz" nie pozwolił Andrzejowi Dudzie spotkać się z rolnikami, którzy protestowali w środę w Warszawie. Dziennikarz zapytał, czy prezydent wyjechał na narty. Bartłomiej Spychalski wyraźnie unikał odpowiedzi. – Nie wiem, jest jeszcze wcześnie – odparł. Po czym dodał, że głowa państwa nie ma urlopów. I zakończył: - Być może prezydent wypoczywa.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Andrzej Duda na kilka dni wyjechał do Wisły, by tam leczyć kontuzję nogi. Jego współpracownicy przekonywali, że nie jest ona związana z narciarskim hobby prezydenta.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zobacz także: Robert BiedrońBiedroń podał powody oryginalnej nazwy swojej partii
bEIUkrGW
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(78)
max
3 lata temu
szkoda, że się odnalazł !!!!!!
Henry the Sav...
3 lata temu
Yeti
Jan lat 70
3 lata temu
Od zarazy, moru, ognia, wojny i adriana zachowaj nas Panie. Dawno nie praktykuję, ale coś takiego pamiętam z młodych lat ( jak była burza to w naszym domu babcia odprawiała takie egzorcyzmy ).
bEIUkrGX
szae
3 lata temu
No i co teraz ,co ma zrobić,śledzić Dudę, czy drzwi mu zamknąć na klucz,żeby siedział w domu, bo nie rozumiem tego artykułu. Czy chodzi o Tuska, że Tusk ciągle latał za piłką , to mu było wolno, a Dudzie nie wolno? O co chodzi, piszcie konkretnie co wam leży na sercu.
marek
3 lata temu
duda to nie prezydent :-)
Sylwia.
3 lata temu
jedynie gdzie go kontroluje jeszcze to w domu...
lelek
3 lata temu
A po czym wypoczywa???? Przecież i tak cały czas nic nie robi, tylko wypoczywa!
Mark
3 lata temu
To jest teoretyczny prezydent
Polak
3 lata temu
Wziąłby się lepiej do roboty. Papierowy Prezio.
anrink
3 lata temu
Pan Duda to najlepszy Prezydent jakiego mieliśmy po wojnie. Jest patriotą i i dobrze reprezentuje Polskę za granicą. Ma zawsze na uwadze interes Polski i Polaków. A jak sobie na dwa dni gdzieś zniknie bo chce mieć trochę spokoju, to ma do tego prawo.
sterling
3 lata temu
przeciez wyszyscy wiedzieli ze marionetka jest na nartach
sad
3 lata temu
a co nie wiadomo było kto ma walizkę atomową?
kapsel
3 lata temu
w posce afera za afra a on se na nartki !!!
bEIUkrGP
marcin bb
3 lata temu
powiedziałem may czerwiec, na grubasa gucio i czekam, a ten narkus załawtwire
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić