Wróć na
Basia Żelazko
Basia Żelazko
|

Andrzej Grabowski oburzony sytuacją Joanny Mazur. Jego słowa doprowadziły do płaczu Pavlović

76
Podziel się

"Czuję się zażenowany, zawstydzony tym, że osoba, dla której na Mistrzostwach Świata grano Mazurek Dąbrowskiego, żyje w takich warunkach" grzmiał oburzony Grabowski podczas ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami".

Andrzej Grabowski w "Tańcu z gwiazdami"
Andrzej Grabowski w "Tańcu z gwiazdami" (East News)
bCGZNibV

Joanna Mazur jest niewidomą biegaczką, złotą medalistką Mistrzostw Świata. Od 14 roku życia mieszka w internacie w Krakowie. Odwiedził ją tam Janen Kliment, jej tanceczny partner, i kamera. Gdy tylko Janek odezwał się niepewnym głosem z zaskoczeniem komentując skromne warunki, w jakich żyje Joanna, ta od razu się popłakała. Widać, że w Mazur siedzi to głęboko i wie, że to nie jest właściwa sytuacja.

Zobaczcie to wideo:

Tak samo emocjonalnie zareagowała, gdy Grabowski zaczął oburzony mówić:

bCGZNibX

"Czuję się zażenowany, zawstydzony tym, że osoba, dla której na Mistrzostwach Świata grano Mazurek Dąbrowskiego, żyje w takich warunkach. Gdzie są instytucje państwa odpowiedzialne za to, aby taką osobę docenić? Gdzie są sponsorzy prywatni? Którzy doceniają jakiegoś trzecioligowego piłkarza z marnego klubu. Tu stoi Mistrzyni Świata! Jest mi po prostu wstyd i czuję się zażenowany. A z ciebie Asiu jestem dumny."

Joanna Mazur łkała w ramionach Klimenta, Iwona Pavlović nawet nie chciała zabierać głosu, tylko ze łzami powiedziała "zabrałabym cię do siebie, ale mieszkam w Olsztynie". Wiemy od produkcji show, że ruszyła zbiórka, która ma zmienić warunki życia biegaczki: więcej przeczytacie tutaj.

bCGZNicy
KOMENTARZE
(76)
zibi
rok temu
taka prawda w tym kraju tylko tym co kopią piłkę i to beznadziejnie ładuje się kasy a powinno się rozwiać cały pzpn i wszystko co z tym związane
Juhas
rok temu
Się zamożni państwo zdziwili jak ludzie mieszkają. A to jeszcze nie było tak najgorzej.
zik
rok temu
W podtekście pretensje do obecnej władzy. Ale nie mówią już o Warszawskim stadionie Skry, na którym latami musiała trenować Włodarczyk. Aż w końcu przeniosła się na Śląsk, po oświadczeniu Trzaskowskiego, że "piniędzy nie ma"!!!!
bCGZNicz
ewi
rok temu
Sport (poza piłką nożną) przez lata był zaniedbywany. Weźmy przykład Anity Włodarczyk, która musiała zmienić barwy klubowe i przenieść się do Chorzowa, by móc trenować w godziwych warunkach.
jasiek
rok temu
jedna pani juror żyje sobie w luksusach za granica następna w luksusach w polsce a grubasek milioner każe ludziom zbierać już mamy owsiaka wystarczy
Najnowsze komentarze (76)
gość 44
rok temu
Zanim zaczniecie pyszczyć poczytajcie to - ,,Oświadczenie Ministerstwa Sportu i Turystyki ws. Joanny Mazur". A ty Grabowski tak się wczułeś w rolę kiepskiego że w życiu prywatnym zaczynasz się tak samo zachowywać. Pani Joanna odmówiła min. podpisania umów ze sponsorami tytularnymi podobnie jak jej przewodnik. Jeśli to prawda to nie powinna robić z siebie ofiary. Sama wybrała.
lubomirsk
rok temu
Strajk nauczycieli jest kosztem takich osób! To wielka niesprawiedliwość. Że silni i to nauczyciele przepychają się łokciami odpychając słabych. Wiele jest skrzywdzonych którzy nie krzyczą , nie protestują , bo nie mają sił. Czy Wam nie wstyd szanowni strajkowicze nauczyciele? Gdzie Wasza etyka?
aaa
rok temu
Gdyby to była zwykła sprzedawczyni w sklepie to by pies z kulawą nogą się nią nie zainteresował,ale że zna i do tego sportowiec to cała Polska płacze,a trzeba wam wiedzieć ,że wielu bezdomnych i mieszkających w przytułku z pocałowaniem ręki,by wzięło takie mieszkanie
J H
rok temu
JA MAM TOALETĘ NA PODWÓRKU BEZ ŁAZIENKI ŻYJĘ CAŁE ŻYCIE. MYJĘ SIĘ W MISCE I ŻYJĘ
Sandra Krim
rok temu
czemu nie ma rozpaczy o Anitę Włodarczyk (rzyt młotem ) wyniosła się z Warszawy , tak z tej tolerancyjnej wawy ,bo jaśnie pani Hanna Gronkiewcz-Walzt a teraz Trzaskowski nie raczyli wyremontować miejsca , gdzie trenowała , Mistrzyni Rekordzistka Polka ....
Lilka
rok temu
To teraz niech wygra ten program to chociaż będzie miała na mieszkanie, to przynajmniej jakiś pożytek a jej się na pewno należy!!!!!
Andrzej
rok temu
Sorry coś tu nie gra otrzymuje rocznie 74,000 zł subwencji, ma pokrywane inne koszty w klubie i reprezentacji, nie jeden człowiek chciałby tylne mieć dochodu. Co robi z pieniędzmi. Może jest niezaradna życiowo i trzeba jej pomóc w tym zakresie
obrzydliwy!
rok temu
przecież to prostak, zwyczajne chamidło a tego "kiepskiego" to wcale nie "gra" tylko on przedstawia siebie to "PO"rąbany prymityw..!
bCGZNicr
antyfan
rok temu
no, to zacznijmy od aktorów i produkcji. czy jakoś pomogli?
...
rok temu
Życie nie jest i nigdy nie było sprawiedliwe.
Mex
rok temu
Żyje tak jak chce żyć bo kasę ma i to niezłą o jakiej wilu z was może tylko pomarzyć! !
Ali
rok temu
Pewnie ponad 100 tys dotacji co roku to bieda i nędza . 😂😂😂
Seniorka
rok temu
Nie! W państwie prawa człowiek, który wiele osiągnął, winien żyć godziwie! Pomoc jednego człowieka, nawet bogatego, nie rozwiąże problemu, który jest masowy. Dobrze, że to ujawnili. To samo myślę o losie wielkich aktorów, którzy zaczynają chorować. Zadaniem środowiska artystów powinna być walka o to, by dorobek artystów takich, jak Budzisz- Krzyżanowska, K. Globisz i inni był pokazywany np w telewizji. Wówczas ci wybitni mieliby bieżące dochody na przyzwoitym poziomie. A widzowie ucztę duchową!
gosc
rok temu
a żeby kogoś krytykować ,to trzeba samemu być w porządku .
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić