o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Agnieszka Kwiatkowska
|

Anna Lewandowska o córeczce: "Jak zawsze na boso, jak mama"

20
Podziel się

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie swojej córeczki, Klary. Dziewczynka jak zwykle pozowała, ukrywając twarz. To jednak nie zmienia faktu, że fotka cieszy się dużą popularnością fanów. Przy okazji Lewandowska poruszyła ciekawy temat.

Anna Lewandowska jest mamą 2,5 rocznej Klary
Anna Lewandowska jest mamą 2,5 rocznej Klary (ONS.pl)
bEITrzed

Anna Lewandowska stara się chronić prywatność córki, nie udostępniając jej wizerunku. A raczej nie pokazując twarzy Klary. Maluch zawsze pozuje tyłem lub z zakrytą buzią. Tym razem najpopularniejsza polska trenerka fitness pochwaliła się córeczką ubraną w uroczy różowy dres z kotami. Ale to nie strój był najważniejszy, a brak obuwia. Klara została ujęta "w biegu", gdy spacerowała po mieszkaniu bez kapci ani skarpet na stópkach. Chodzenie na boso to temat, który postanowiła poruszyć Lewandowska.

Wbrew pozorom,zagadnienie wciąż może budzić kontrowersje - szczególnie wśród starszego pokolenia. Bose stopy dziecka mogą rozbudzać emocje i być przyczyną niemiłych komentarzy na tej samej zasadzie jak np. brak czapeczki na głowie niemowlaka. Młode mamy zazwyczaj przekonują się o tym na własnej skórze.

Zobacz także: Anna Lewandowska opuściła gardę. Powiedziała o pieniądzach, strachu i roli religii w życiu
bEITrzef

"Mój mały TUPTUŚ. Jak zawsze na boso, jak MAMA. KARATE tego mnie nauczyło - lata treningów na boso dzięki czemu zapewniałam sobie prawidłową PRACĘ STÓP. CHODZENIE BOSO nie krępuje swobody ruchów dziecka. Zapewnia także optymalne, równomierne rozłożenie stopy na podłodze dzięki czemu kształtowanie jest sklepienie stóp, zapobiegając płaskostopiu. Drogie MAMUŚKI nie bójcie się tego! Chodząc na BOSO, dzieci potrafią znacznie lepiej amortyzować obciążenia, a lepsza amortyzacja to lepsza ochrona kręgosłupa, stawów oraz głowy. Zabawa na boso to fantastyczna forma spędzania czasu z naszymi pociechami. Np zbieranie klocków paluszkami u stóp. Macie inne pomysły?" - napisała Lewandowska na swoim instagramowym profilu.

Komentarze fanek były bardzo pozytywne. Wygląda na to, że moda na kapcie odeszła do lamusa.

bEITrzeG
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(20)
Kinga
2 lata temu
Przestańcie pisać głupoty! Wychowałam troje dzieci na boso ! Nie uprawiam sportów poprostu tak mamy! Dzieci się haertują naprawdę!
Zuzula
2 lata temu
Moje dziecko również boso chodzi w domu. Do tej pory nie ma diagnozy płaskostopia czy grzybicy. Ludzie opamiętajcie się to co piszecie jest absurdalną abstrakcją.
Riki
2 lata temu
Szok dziecko na bosaka heh
bEITrzeH
Fghh
2 lata temu
Plaskostopie i reumatyzm na stare lata. Tyle w temacie
EWA
2 lata temu
No i co w tym niezwykłego? Tej kobiecie już na całego się pogorszył.
aaa
2 lata temu
No a jakie grzybki można załapać, fiu, fiu. Odpowiednia skarpeta (zmieniana) i but (+ mycie nóg) zapewniają jako takie warunki, aby rozwój grzybów utrudniać. Na bosaka szczególnie jak nie ma grzałek w podłodze to noga często się wychładza, wilgotnieje i jest ogólnie mało przyjemnie. Dzieciakom to najczęściej wszystko jedno póki faktycznie nie zrobi im się bardzo zimno.
Pola
2 lata temu
Niestety, nie zawsze chodzenie na bosaka jest dobre. Ja od małego uwielbiałam chodzić na bosaka i tak chodziłam dopóki nie poszłam do szkoły. Ale to wystarczyło, że nabawiłam się platfusa i przez całe życie się męczę, bo nie każde buty mi odpowiadają.
Mała
2 lata temu
Boso albo na bosaka. Mówienie „na boso” to wiocha.
ojka
2 lata temu
całe życie biegam po domu "na bosaka", mój syn też i co w tym złego? nie chorujemy, nie mamy płaskostopia i nie mamy ogrzewania podłogowego.
Asa
2 lata temu
Prosta droga do płaskostopia...
Mmmm
2 lata temu
Dla mnie chore jest jak dzieciom uczacym sie chodzic rodzice zakladaja buciory nad kostke po domu...a pozniej dziwia sie ze dzieci maja platfus
wwww
2 lata temu
BOSO nie na boso
nic czekowego
2 lata temu
@#$%^&*()
bEITrzez
pytanie
2 lata temu
Kto to?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić