REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright http sp. z o. o. -Reklama -Regulamin -Prywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
TV
WP
TVP1
TVP2
4FUN
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Patrycja Ceglińska19.06.17 (10:16)

Anna Lewandowska podpisała nowy kontrakt! Zarobi na nim miliony?

Trenerka nie próżnuje po urodzeniu dziecka. Gwiazda powoli wraca do pracy, a niedawno podpisała lukratywny kontrakt. O co chodzi?
Facebook.com

Żona Roberta Lewandowskiego pokazuje, że nie jest tylko ukochaną jednego z najbardziej znanych piłkarzy w Polsce i na świecie, ale że sama ciężko pracuje na swój sukces. Zanim zaszła w ciążę, prowadziła treningi w różnych miastach w Polsce, regularnie zamieszczała posty na blogu i brała udział w reklamach.

Teraz, kiedy została mamą Klary, tego czasu ma znacznie mniej, ale świetnie łączy obowiązki zawodowe z rodzinnymi. Niedawno pojawiła się jej nowa książka dla kobiet w ciąży, za chwilę organizuje coroczny obóz dla wszystkich swoich fanek, a teraz pojawiła się informacja o jej nowym kontrakcie, na którym może zarobić miliony.

REKLAMA

Zdrowa żywność "Foods by Ann" od marca pojawiła się na jednej z popularnych stacji benzynowych. Jak donosi magazyn "Party" wyłożona jest ona w najlepszym miejscu, czyli przy kasach. Co to oznacza dla Anny Lewandowskiej? Za taką promocję produktu niektóre firmy muszą zapłacić nawet 200 tysięcy złotych, ale nie trenerka.
- Ania i jej marka dostali to atrakcyjne miejsce od właścicieli stacji w zamian za udział w zyskach ze sprzedaży. A te mogą przynieść miliony! - zdradza informator dwutygodnika.
Jesteśmy pewni, że tak będzie, bo wszystko, czego dotkną się Lewandowscy, zamienia się w złoto.

Lewandowska chyba nigdy nie wyglądała piękniej

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij