Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Tomek Orszulak
|

Annabelle Falkholt nie żyje. Siostra znanej aktorki zmarła w szpitalu po wypadku w Australli

0
Podziel się

Tragedia w rodzinie aktorki znanej z serialu "Zatoka serc". Jessica Falkholt uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Kolizji nie przeżyli jej rodzice. Zmarła także jej 21-letnia siostra, która walczyła o życie w szpitalu. Stan aktorki określany jest jako krytyczny.

Rodzina Falkholt (Jessica po prawej)
Rodzina Falkholt (Jessica po prawej) (Facebook.com, Annabelle Falkholt)
bEDFtcEl

Aktorka Jessica Falkholt w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia miała poważny wypadek samochodowy. Do tragedii doszło na Princes Highway w Mondayong w Nowej Południowej Walii w Australii. Samochód prowadzony przez ojca aktorki zderzył się czołowo z innym pojazdem.

Rodzice Falkholt zginęli na miejscu. Nie żyją także kierowca drugiego auta. Ofiary trzeba było identyfikować po dokumentacji dentystycznej, gdyż ich ciała doszczętnie spłonęły.

bEDFtcEn

W pojeździe znajdowała się także 21-letnia siostra gwiazdy. Władze szpitala w Sydney podały, że Annabelle Falkholt zmarła w wyniku odniesionych ran. Aktorka jest w stanie krytycznym i nadal walczy o życie

Jessica Falkholt to aktorka znana z serialu "Zatoka serc", najdłużej emitowanego australijskiego serialu. W swoim dorobku ma także role w takich produkcjach jak: „Tricky Business” i "Harmony".

bEDFtcEO
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić