o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Antek Królikowski zakochany. "Moje serce jest zajęte"

15
Podziel się

Pod koniec 2018 r. pisaliśmy o rozstaniu Antka Królikowskiego oraz Julii Wieniawy. Zdaje się, że oboje znaleźli już pocieszenie. Nie załamują się i wciąż szukają miłości życia.

Związek Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego to przeszłość
Związek Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego to przeszłość (East News, East News)
bELyXXOt

Związek Antka Królikowskiego oraz Julii Wieniawy trwał dwa lata. Choć zdawało się, że nic nie popsuje ich relacji, coś poszło nie tak. Wieniawa i Królikowski mieli inne oczekiwania od życia. To ich poróżniło na tyle, że postanowili zerwać ze sobą.

Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Wieniawa i Baron są parą! "Testują miłość w różnych warunkach atmosferycznych" (KLIKA PUDELKA)

W mediach aż huczy od plotek na temat związku Julii Wieniawy i Aleksandra Barona, choć żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło doniesień.

bELyXXOv

Tymczasem Antek Królikowski również nie próżnuje. Jak podaje "Fakt", jego nowa dziewczyna jest o prawie 10 lat młodsza, ale żadne z nich nie poszukuje rozgłosu.

- Moje serce jest zajęte. Spotykamy się od kilku tygodni. Chcemy mieć spokój. To nie jest medialny związek - powiedział "Faktowi".

Wcześniej Antek pokazał tajemnicze zdjęcie. Wszystko wskazuje na to, że Wieniawa i Królikowski zamknęli poprzedni rozdział w życiu i rozpoczęli nowy.

bELyXXOW
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(15)
gosia samosia
3 lata temu
Ani to ładne ani uzdolnione więc czemu służy ta promocja?
babuć
3 lata temu
Po prostu, żyją ja świnie !!!!!!
Wujo
3 lata temu
Ooook, Wiesniawa jest bardzo przecietna, mloda, z jakich wzgledow robi kariere. Natomiast to cos? Stary, brzydki Harry Potter. Syn grubego, wiecznie spoconego pijaka.
bELyXXOX
Emeryt
3 lata temu
A kto to jest ten Antek. Bez szkoły aktorskiej, zarozumiały, beztalencie. Wprowadzony przez tatusia. Do tatusia jako aktora nir mam uwag.
babcia jara
3 lata temu
juz ja rucha;' i co? ale mio news!
ftyrt
3 lata temu
zero
Brylant
3 lata temu
Kto jest Antek K.????
dfge3
3 lata temu
"W mediach aż huczy od plotek na temat związku Julii Wieniawy i Aleksandra Barona" chory portal to i chore artykuły.
nie znam
3 lata temu
a kto to jest?
królik
3 lata temu
A ilu tych królików jeszcze jest a teraz to by brali 500 plus tylko za wczesnie porodzone a moze jeszcze biorą?
khen
3 lata temu
jaki on wyużywany jest już masakra, która tam jeszcze go nie miała? co chwile media pisza o kolejnych, które go zalapaly, zaczyna mi się kojarzyć z towarem przechodnim z lumpeksu
Polak
3 lata temu
Julio nie zadawaj się z frajerstwem. Znajdziesz gościa ale nie bierz nigdy ze świata celebryckiego. To gogusie i mamisynki z frajerskim podejściem do każdego. Ma być charakterny z zasadami, wierzący, z normalnego domu, gdzie otrzymał bezpieczne dobre wychowanie.
dan
3 lata temu
szybcy są... Antek po co Ci 10 lat młodsza siksa... Ty chcesz zakładać rodzinę, a ona myśli o zabawie. żadnych wniosków Chłopie.
bELyXXOP
:)))
3 lata temu
ojjj Antoś Antoś myślałam, ze czegoś Cię nauczył związek z Julcią, chłopie nie szukaj w przedszkolu, szukaj rówieśnicy. Wiem, ze to nie jest złota zasada ale mój syn jak szukał dużo młodszej to tylko wracał z poranionym sercem. Teraz jest z rówieśnicą i miejmy nadzieję, że będzie oki.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić