o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Karolina Woźniak
|
aktualizacja

Antonow An-225 Mrija w Polsce. Znamy godzinę lądowania

64
Podziel się

Antonow An-225 Mrija wystartował z Chin i już we wtorek wyląduje w Warszawie - podaje money.pl. Gigantyczny samolot powinien pojawić się w Polsce z samego rana.

Antonow An-225 Mrija wyląduje w Polsce we wtorek z samego rana.
Antonow An-225 Mrija wyląduje w Polsce we wtorek z samego rana. (East News, East News / Wojtek Laski)
bDUJIWgl

To nie pierwszy raz, kiedy samolot pojawi się w Polsce. Antonow An-225 Mrija wyląduje w kraju już trzeci raz w historii. Prezes KGHM Marcin Chludziński opublikował wpis na Twitterze, w którym poinformował, że "do końca trwała walka o załadunek".

Antonow An-225 Mrija w Polsce. Znamy godzinę lądowania

Wypełniony po brzegi An-225 właśnie ruszył z Chin. Do końca trwała walka o załadunek. To naprawdę nie było proste zadanie. Pierwsza operacja tym samolotem w walce z #Covid-19, w kolejce Francja i inni. Dzięki za wsparcie dla @MorawieckiM @MSZ RP @MAPGOVPL - czytamy na Twitterze

Polska Agencja Prasowa podaje, że maszyna wyląduje o 9:30 na Okęciu. Wcześniej samolot wylądował w Poznaniu w 2003 roku, a kolejny raz dwa lata później w Katowicach.

bDUJIWgn

Samolot ma przetransportować do Polski 7 milionów maseczek, kilka tysięcy kombinezonów, a także kilka tysięcy przyłbic. To wszystko na zlecenie rządu - sprzęt medyczny ma zostać wykorzystany w walce z koronawirusem.

Zobacz także: Niepowodzenie w Lidze Narodów będzie wyrokiem dla Jerzego Brzęczka. Kto mógłby go zastąpić

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDUJIWgO
KOMENTARZE
(64)
Nikt
rok temu
No to PiS dowiedział się o korona wirusie i sprowadza z Chin szyt technologi na najwyższym poziomie: maseczka jednorazowego uzytku, bo w Polsce nikt nie umie tego wyprodukować
Maciek
rok temu
Święcona woda i modlitwy już nie wystarczą ? A tvpis tak zachwalało siłę pokonania korona wirusa święconą wodą. Jestem w szoku.
Miska
rok temu
Będzie też obiecana miska ryżu dla każdego ?
bDUJIWgP
Humor
rok temu
A o Lekarzach zapomnieli?! Czy za tydz.
Dufus
rok temu
Czy w kraju który miał potężny przemysł włókienniczy (czyt. Częstochowa i Łódź) nie jesteśmy w stanie uszyć kilka milionów jakichś maseczek???!!! Szok. Rozumiem- spadochrony może być problem. Ale MASECZKI. No smiech.
Najnowsze komentarze (64)
Problem
rok temu
Polskie dziady żebrzą na całym świecie, bo nie zadbali na czas o zaopatrzenie szpitali i medyków. Wydali kasę na 500+, TVPis, ojca dyrektora, caracale, stare czołgi, nagrody, śpiewające ławki. Teraz pilne im wybory pocztowe, ze swoim dyrektorem poczty. Teraz nie wiedza AK to zaksięgować!!!
Ehhhh
rok temu
Samolot juz wylądował.
pietruszka
rok temu
te maseczki i inne być dawno w rezerwie a po cała służba zdrowia dps to się sypie te składki zdrowotne za małe albo korupcja jest
sla1971
rok temu
Znow robia sobie reklame za nasze pieniadze.Ten samolot spala 18 ton paliwa na godzine.
Gonzo
rok temu
Naprawdę sensacyjne i bardzo medialne wydarzenie. Wyląduje samolot! Zaściankowe emocje. Pół wsi zamarło w przestrachu, a drugie pół z ciekawością spogląda zza płota.
s500
rok temu
dlaczego... za kogo ty mnie uważasz miałem lotnisko odpalać pytnie zaczekam
lotnik
rok temu
To ile godzin leci się z Chin? O 12.50 już wiadomo że wystartował,9.30 jutro wyląduje, czyli około 21 godzin?
długożyjący
rok temu
GDZIE MÓJ KOMENTARZ NA TEMAT JAKOŚCI MASEK Z CHIN?!!!
bDUJIWgH
długożyjący
rok temu
A tyle się mówi,promujmy rodzimych producentów.Sam premier tego,pożal się Boże,rządu kiedyś to powtarzał,a tu masz,rząd pomaga ściągać nie wiadomo co z chin,zapewne za gggrubą kasę.
Piotr
rok temu
Tacy sojusznicy jak walka trwała do końca to znaczy kto da więcej!!!!
Werner Omke
rok temu
laduje samolot a w polszcze sensacja - hehehehe
Zdzichu
rok temu
Nowe i zarażaone maski z nowym wirusem przyleciały z Chin największym samolotem. Kolejna grupa Polaków będzie zarażona. Żegnajcie Polacy, przez głupotę polskiego rządu, kolejna grupa ludzi używających chińskie maseki będzie musiałą umrzeć.
Jajacek.
rok temu
Więc która to ma być godzina?
EZG
rok temu
dlaczego nie zleca sie takich rzeczy polskim firma tymbardzxiej przy gospodarce ktora teraz nie jest w najlepszym stanie
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić