Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Oskar Netkowski
|

Artur Żmijewski jako "Ojciec Mateusz" zarabiał krocie. Wiadomo, co dalej z jego bohaterem

40
Podziel się:

Od kilku dni w mediach plotkarskich trwają spekulacje na temat kultowego już "Ojca Mateusza". I choć Artur Żmijewski, który się w niego wciela, miał zniknąć z produkcji, to prawda jest nieco inna. Tabloid wywęszył, jakie losy czekają "duchownego".

Artur Żmijewski
Artur Żmijewski (East News, East News)

Widzów serialu "Ojciec Mateusz" czekają niemałe emocje. Główny bohater, w którego wcielał się do tej pory Artur Żmijewski, już wkrótce przestanie być pierwszoplanową postacią tej produkcji. Przyćmi go Mikołaj Roznerski, który wcieli się w rolę nowego wikariusza. Pozostaje jedynie pytanie: na jak długo?

Zobacz także: W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Izabella Miko: "Bardzo chcę zostać mamą!"

Jeszcze kilka dni temu fanów "Ojca Mateusza" ogarnęła panika, kiedy sieć obiegły plotki, jakoby zupełnie miałby odejść z serialu. Teraz możemy ich uspokoić.

Jak donosi "Super Express", Artur Żmijewski i produkcja nie mogą dojść do porozumienia w kwestiach finansowych.

Rzekomo za pierwszym razem, kiedy gwiazdor zaczął zastanawiać się nad odejściem z serialu, zaangażowano go w reżyserię niektórych odcinków. Dzięki temu jego zarobki poszły w górę.

Jak podał tabloid, za jeden sezon serialu jako aktor i reżyser Artur Żmijewski zgarniał 475 tys. zł. Ale to mu nie wystarczało. Gwiazdor chciał mieć większy wpływ na serial i co za tym idzie – zarabiać więcej (wg "se", nawet pół miliona złotych).

Nowi producenci nie zaakceptowali pomysłów aktora.

– W takiej sytuacji daje się czas na ostudzenie emocji. Postać ojca Mateusza na jakiś czas zniknie z ekranów, a jego miejsce na plebanii zajmie ksiądz grany przez Mikołaja Roznerskiego. Za jakiś czas dojdzie do kolejnych negocjacji – tłumaczyła tabloidowi osoba związana z serialem TVP.

Artur Żmijewski ciągle ma zatem czas do namysłu.

– Nikt z nikogo nie rezygnuje. Mikołaj Roznerski został wprowadzony jako nowa postać – powiedziała "Super Expressowi" Jolanta Trykacz z PR serialu.

Póki co wiadomo tylko, że Mikołaj Roznerski wcieli się w postać Walerego Opłatka, który pojawi się w parafii po wyjeździe ojca Mateusza. Nowy duchowny zostanie miło ugoszczony na plebanii i zyska sympatię mieszkańców miasta.

Będziecie oglądać?

Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(40)
xxx
2 lata temu
Jeśli płaca minimalna w 2020roku wynosi 2600 zł/miesiąc mnożąc przez dwanaście miesięcy daje nam to kwotę 31 200 zł. Rozumiem , że każdy chce doić ile wlezie ale może jakiś umiar ??
Mirek
2 lata temu
No cóż, licytuje...
Biskup
2 lata temu
Nie
Kali
2 lata temu
O, ojciec onaniusz :)
Jax
2 lata temu
Bylo malo zostało głano ....
marko
2 lata temu
lata juz nie te co dawniej ....... na rowerze dostaje coraz wiecej zadyszki ............ dajcie mi 100 000 ,.....to ja pojezdze za niego
Bziku
2 lata temu
Co łaska, ale nie mniej niż pół miliona. Wczuł się w rolę :)
vvvv
2 lata temu
jak kazdy pasterz żmijewski jest za bardzo pazerny i tyle
Pioter
2 lata temu
No to po filmie - tylko nie Roznerski...
uczen
2 lata temu
Mikolaj Roznerski to taki lamistrajk?
defender
2 lata temu
dziś się dowiedziałem, że taki serial jest :O
emeryt
2 lata temu
Hej , widzicie jakimi pieniędzmi operują a potem mówią że mają małą emeryturę
Lewatywa
2 lata temu
Jestem fanem ogarniętym paniką? Jak można tak zrobić? Szok co to będzie? Czy ktoś ma na to mądre rozwiązanie? Świat mi runie! Opamiętajcie się piniędze to nie wszystko.
albert
2 lata temu
czy nie jest już czas by zakończyć przecież to śmiech że ksiądz lepszy od wszystkich policjantów w tym mieście
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić