o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Sebastian Tomaszewski
|
aktualizacja

Atak na polskiego kierowcę w Belgii. Sprawcy to nielegalni imigranci

127
Podziel się

Policja potwierdza, że w Belgii nielegalni imigranci zaatakowali trzech kierowców ciężarówek. Wśród dotkliwie pobitych był Polak. Niewykluczone, że napastnicy chcieli się dostać do Wielkiej Brytanii.

Atak na polskiego kierowcę w Belgii. Sprawcy to nielegalni imigranci
(PAP, Marcin Bielecki)
bEqGXinF

Wszystko działo się na parkingu w belgijskim Gentbrugge późnym wieczorem w nocy z 31 lipca na 1 sierpnia. Kierowcy ciężarówek odpoczywali, ponieważ mieli poranny wyjazd do Wielkiej Brytanii. Nie spodziewali się, że ta noc będzie aż tak niespokojna. O wszystkim opowiedział kierowca Remco Bruinier, który przyglądał się całemu zajściu.

Napastnicy zaczęli rzucać w pojazd ciężkimi przedmiotami i robić dużo hałasu. Według świadków, atakujący mężczyźni wyglądali, jakby wpadli w szał. Gdy usłyszał to Polak, postanowił zobaczyć, co się dzieje. Wtedy napadli go nielegalni imigranci. Został brutalnie pobity oraz skopany. Według świadków, prosił o pomoc w wielu językach, ale od nikogo jej nie uzyskał. Ostatecznie polskiemu kierowcy udało się uciec z parkingu.

Mniej szczęścia miał kierowca z Włoch. Po dotkliwym pobiciu nie mógł wstać o własnych siłach. Ostatnią ofiara był francuski kierowca. Gdy policja przyjechała na miejsce, sprawcy zdążyli już uciec.

bEqGXioi
KOMENTARZE
(127)
tak
4 lata temu
dac kierowcom pistolety i niech strzelaja, tak oni postepuja u siebie
Patriota
4 lata temu
Zaatakowali, pobili, poniszczyli mienie i uciekli. Ślad po nich zaginął. Kto poczuje się do tego, by naprawić straty, wyleczyć pobitych ludzi przez dzicz ? Pamiętamy Śp. Łukasza Urbana ?
belg
4 lata temu
w Polsce też jest bydło szalejące po ulicach Warszawy i zachowujące się jak imigranci
bEqGXioj
Oz
4 lata temu
Wyposażyć kierowców w broń. Nagłośnić w tv ze kilku nielegalnych imigrantów co próbowało coś zrobić z ciężarówkami już jest na innym świecie. Szybko te ataki by się skończyły.
Tom
4 lata temu
Ci co sprowadzili te bydlo do Europy powinni byc rozstrzelani!!!! Kierowcy powinni rozjezdzac bydlo ich atakujace!!!!
legas
4 lata temu
Wszyscy wiemy co robic tylko nikt nie chce sie wychylac a oni grasuja
Yhf
4 lata temu
Jakby bylo tam kilku kierowcow z pl, od razu pokazaliby kto rzadzi.
abc
4 lata temu
kierowcy tirów powinni mieć broń...są bezbronni wobec tej dziczy, oni mogą wszystko a MY nic....z tego wynika , że policja sie ich boi, nigdy nie ma ich tam gdzie trzeba albo pojawiaja się za późno
anna
4 lata temu
no wiecie co, tylu kirowców na parkingu i sie przygladali jak innych bija, no nie mogli ruszyć sie i złomotać agresorów
dsd
4 lata temu
Czy napadli ich ci obiecani inżynierowie lub lekarze, a może kobiety i dzieci? Mam szczere wątpliwości, czy w ogóle byli to ludzie z Syrii, prędzej z jakiegoś Maroka, albo innego rejonu, który nie ma nic wspólnego z wojną.
OL
4 lata temu
Ktoś tu robi dziwne interesy na tej sprawie z imigrantami, a może wysłać do pracy wszystkich urzędników unijnych do centralnej Afryki, tam by się nauczyli prawdziwego zycia.
PiS dasz radę
4 lata temu
Rząd Rzeczypospolitej Polskiej natychmiast powinien zdelegalizowć islam ...i to jest sprawa priorytetowa w Naszym kraju......
Antonig
4 lata temu
Rada jest tylko jedna: karabin maszynowy i wojsko
bEqGXiob
orzel
4 lata temu
a gonic to dziadostwo
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić