Wróć na
Natalia Bogucka
|
aktualizacja

Awantura w kościele w Płocku. W sieci pojawiło się nagranie

1162
Podziel się

Podczas święcenia pokarmów w kościele św. Maksymiliana Kolbego w Płocku doszło do awantury. Ksiądz nazwał geja zboczeńcem i powiedział, że powinien się leczyć. W sieci pojawiło się nagranie z kłótni.

Kościół w Płocku
Kościół w Płocku (Facebook.com, Magdalena Bielska)
bCzUFMPp

Przy Grobie Pańskim w kościele w Płocku wypisano grzechy, do których zaliczono "LGBT" czy "gender". Wywołało to oburzenie wielu osób, w tym dwojga parafian, którzy postanowili zaprotestować przeciwko umieszczeniu tych haseł. Monika Niedźwiecka i Mateusz Goździkowski włożyli w kwiaty tęczową flagę oraz kartkę, na której napisali: "Według badań 63% młodzieży LGBT ma myśli samobójcze z powodu dyskryminacji".

Proboszcz miał podrzeć te rzeczy na ich oczach. Między protestującymi a księdzem doszło do kłótni, podczas której Goździkowski przyznał, że jest gejem. Ksiądz nazwał wtedy homoseksualizm zboczeniem, które powinno się leczyć. Próbował też wyprosić parę z kościoła.

bCzUFMPr

Protestujący nagrali kłótnię z księdzem telefonem. Z ich relacji wynika, że proboszcz zabrał im urządzenie i zaniósł je do zakrystii. Niedźwiedziecka i Goździkowski zawiadomili policję. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, duchowny oddał telefon, ale nie było w nim kart pamięci i SIM. Zachował się jednak film, na którym widać fragment kłótni.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bCzUFMPS
KOMENTARZE
(1162)
Eni
rok temu
Nie widze tam napisu pedofilia wsrod ksiezy
Oburzony
rok temu
Ksiądz uważa gejów za zboczeńców???A jak nazwie swoich kolegów w sukienkach co mają pociąg do nieletnich????😠😠😠
par
rok temu
Najwiecej zboczen jest w kosciele, gdyby ujawnic wszystkie przewinienia ksiezy i wyrzucic ich nawet za zlamanie celibatu, to nie wiem czy zostal by jeden.
bCzUFMPT
ewa
rok temu
85% ksiezy to geje. Polowa do tego to pedofile. Zwalczaja ruchy LGBT jak zaraze a sami siedza w tym po uszy. Mysla, ze jak beda mocno krzyczec to nikt nie bedzie ich posadzal o to, ze sa homoseksualistami. A najwiecej krzycza biskupi to daje wiele do myslenia.
Usuwam chwast...
rok temu
Średniowiecze ma się bardzo dobrze w tym kraju, świeckim kraju
Najnowsze komentarze (1162)
Cytat
rok temu
Dyktatura zboczeńców. Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że celem marksistowskich neobolszewików jest uderzenie w wartości chrześcijańskie,rodzinę i tradycję. Jeżeli przy pomocy nachalnej propagandy uda się lewakom ośmieszyć i podważyć wartości, w których byliśmy przez wieki zakorzenieni to jak zagubione we mgle dzieci damy im się poprowadzić tam gdzie nastąpi koniec naszego znanego nam dotąd świata. I niech nikt mi nie mówi, że istnieje jakaś większość zupełnie odporna na tę lewacka propagandę. Niestety jest tak, że jedni stawiają jej opór krócej, a inni dłużej. Na przestrzeni ostatnich lat sami przekonaliśmy się jak szybko armia LGBT zdobywała nasze terytorium. Na początku wybuchaliśmy śmiechem, później pukaliśmy się w czoło, a dzisiaj musimy krótkimi skokami od bramy do bramy umykać ze swoimi pociechami jeżeli nie chcemy narażać ich na widok maszerujących roznegliżowanych zboczeńców w wyuzdanych pozach i z bluźnierczymi hasłami na transparentach. Dzisiaj już nawet część przedstawici
Goska
rok temu
Dla mnie to śmieszne, jak się geje obnoszą że swoją orientacją seksualną. Wasza sprawa, mnie nic do tego. Ale na litość nie krzyczcie o tym głośno i nie paradujcie jak wyzwoleńcy i bohaterowie.
obserwator
rok temu
Chamska prowokacja. Brawo ksiądz. Tęczową flagę niech sobie postawią na stole, albo powieszą w oknie swojego mieszkania.
gejk
rok temu
ksiądz był zazdrosny!!!
Pioi
rok temu
Jajeczka i kiełbaski
Boka
rok temu
Związki homoseksualne to nie jest norma.
Kaja
rok temu
Trzeba umieć odróżnić dobro od zła.
Mela
rok temu
Kwiaty przy grobie były nie dla aktywistów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bCzUFMPL
henio
rok temu
pytanie do księdza.Lepiej być gejem czy jak jego kumple,a może i on pedofilem.Facet biegający w sukience,ocenia homoseksualistów,niezłe.
Zarak
rok temu
Trzeba się zastanowić komu służymy i gdzie chcemy spędzić wieczność.
Niko
rok temu
Czy to nie profanacja?
Aleksandra
rok temu
I dlatego w kosciolach pustki - zenada tyle na temat. Ksieza niech lepiej na siebie popatrza bo pedofilow u nich nie brakuje.
Sprawiedliwi....
rok temu
Obydwoje stanęli na środku kościoła zakłócając Nabożeństwo Adoracji i z drugiego telefonu dzwonili po policję , krzycząc, że "został okradziony przez proboszcza". Kiedy przyjechała Policja Ci Państwo nie byli już takimi bohaterami, słysząc od policji że przekroczyli swoje prawa. Taka jest prawda o tym zajściu. A co do Grobu Pańskiego, który tak kole w oczy, to kartony z napisami zostały zbudowane przez młodzież akademicką, która w czasie rekolekcji wykorzystała je do przedstawienia nazywając grzechy po imieniu. To nie był pomysł proboszcza lecz młodzieży. Fakty nasuwają się same. Są młodzi którzy wiedzą co jest dobre a co złe. A Pan Bóg stwarzając człowieka nie stworzył BUBLA, to człowiek przekręca swoje jestestwo.
Sprawiedliwi....
rok temu
Niestety, ten artykuł jest przekłamany, Pan Goździkowski i Pani Niedźwiecka nie ujawnili całego zajścia. W Wielką Sobotę , kiedy trwała adoracja Najświętszego Sakramentu i poświęcenie pokarmów, tych dwoje wtargnęło do kościoła i przy grobie zawiesili flagę tęczową LGBT oraz nakleili na figurze Chrystusa dwie kartki A4 z obraźliwymi napisami gejowskimi. Jeden z mężczyzn modlących się zerwał jedną kartkę a proboszcz usunął flagę i drugą kartkę. Oczywiście Ci ludzie (Goździkowski i Niedźwiecka) rozpoczęli "pyskówkę" zakłócając nabożeństwo, filmując nieprawnie proboszcza, gdzie proboszcz nie dał zgody na filmowanie. W czasie tej awantury proboszcz zabrał telefon P. Goździkowskiemu i poszedł do zakrystii aby powiadomić policję o zajściu. Zamknął za sobą drzwi zakrystii na klucz aby ci ludzie nie wdarli się do pomieszczeń kościelnych. Pan Goździkowski wściekły, że nie mógł się tam dostać, zerwał z futryny kropielnicę z Krzyżem, zniszczył ją i rzucił na podłogę. C.D. w następnym komentarzu
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić