o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Awantura w PE. Beata Szydło krzyczała na Radosława Sikorskiego. Jest wideo

95
Podziel się

W Parlamencie Europejskim doszło do ostrej wymiany zdań między Beatą Szydło a Radosławem Sikorskim. Była premier podniosła głos: "Jest pan kłamcą". Wszystko nagrały kamery.

PE. Awantura między Beatą Szydło a Radosławem Sikorskim
PE. Awantura między Beatą Szydło a Radosławem Sikorskim (Twitter)
bDHHgwrp

W środę w Parlamencie Europejskim trwała debata nad praworządnością w Polsce, w trakcie której europosłanka Beata Szydło przekonywała, że "Polska jest krajem praworządnym, a wymiar sprawiedliwości nie został zreformowany, dlatego jest reliktem komunizmu". Zapewniała, że zmiany wprowadzane przez jej partię są zgodne z konstytucją.

Na jej słowa ostro zareagował Radosław Sikorski. Stwierdził między innymi, że to właśnie Szydło jest osobą, która wydała postanowienie, aby nie publikować wyroku TK. Mówił także, że nie jest bezstronna, gdyż to w jej sprawie "toczą się przypadki, takie jak 26 przesłuchań Bogu ducha winnego Sebastiana K." - Sugeruję zejście z drogi łamania konstytucji - powiedział. Między nim a byłą premier doszło do agresywnej wymiany zdań.

bDHHgwrr

- Pan Sikorski skłamał. Powinnam pana podać do sądu. Przeciwko mnie nie toczą się żadne postępowania sądowe. Niech pan czyta ze zrozumieniem. Jest pan kłamcą i jest pan niegodny tego, żeby mieć mandat z nadania Polaków - krzyczała Szydło na Sikorskiego.

Sytuacja wywołała oczywiście lawinę komentarzy w mediach społecznościowych.

bDHHgwrx

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zobacz też: Kontrowersyjny występ Korwina-Mikkego w rosyjskiej TV. Bezwzględny komentarz Sienkiewicza
bDHHgwry
bDHHgwrS
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(95)
hihi
rok temu
Jaki oglosil, ze nie chcemy niemieckich technologii. Rzad powinien porzucic niemieckie limuzyny.
RH(R21)
rok temu
Kim jest współczesna Targowica,nazywająca siebie totalną opozycją,która tak zajadle atakuje Polskę.Wy nie działacie przeciwko Rządowi,wybranemu w demokratycznych wyborach,lecz przeciwko Polsce.Czy wy jesteście jeszcze Polakami,bardzo w to wątpię.Skoro wam tak żle w tej Polsce zawsze można wyjechać do izraela,Rosji,Niemiec. Brawo Pani Premier Szydło.
asa
rok temu
pognać z Polski tą kur wską targowicę !
bDHHgwrT
Ra
rok temu
A najbardziej obślizgły jest Biedron. Tym swoim falsecikiem peoruje przeciwko Polsce. Tak broni demokracji, ze nie dotrzyma zadnej wcześniejszej deklaracji, ale siebie i kochacie wylansował. Wstrętny, ochydnym moralnie typ.
Adam
rok temu
"udział członków wymiaru sprawiedliwości w debatach o charakterze politycznym jest zakazany". Sędziom - kontynuował - zabrania się także demonstrowania wrogości wobec zasady działania lub formy rządu Republiki, jak również wszelkich wystąpień o charakterze politycznym niezgodnych z ograniczeniami związanymi z pełnioną przez nich funkcją. zakazuje się również wszelkich wspólnych działań, które mogą uniemożliwić lub utrudnić funkcjonowanie sądu...TO SĄ OBOWIĄZUJĄCE PRZEPISY WE FRANCJII!!!
Najnowsze komentarze (95)
ggggggggg
rok temu
Paskudne babsko.
Oburzony
rok temu
Dla kogo pracują np.Róża Thun,R.Sikorski? Na pewno nie dla POLSKI!!!!
Zły
rok temu
Prostak to prostak. Czego się spodziewać. Wprowadzamy proste baby na salony i ktoś jest zaskoczony jej postawą? Pozostaje mieć tylko nadzieję że widły zostawiła w domu.
ip123
rok temu
W swoisty sposób "uroczyście przysięgam" słyszałem nie raz....i co?
a456
rok temu
Obrzydliwa chamska kobieta
Gosc
rok temu
Kupa nie będę mówił bo szkoda słów na tych ludzi ... szok i wstyd na cały świat.
Wolf
rok temu
Żona "śikorskiego" to PO-dobno jest PO-chodzenia żydowskiego !!! To by tłumaczyło w/w sytuację.
Anna
rok temu
Kochamy ja
bDHHgwrL
wert
rok temu
Kłócicie się o to, kto komu wczoraj bardziej przyłożył, a tymczasem PE uchwaliło rezolucję wzywającą do zwiększenia presji na Polskę i Węgry. Dopisana poprawka o warunkowości w dostępie do środków unijnych nie napawa optymizmem. Rezolucja nie wiąże prawnie, ale jest początkiem szerszych działań, apel do Rady UE o zbadanie i zajęcie się zarzutami naruszeń praw podstawowych w Polsce. Za głosowało 446 posłów, przeciw 178, wstrzymało się 41. Do powyższego wypada dołożyć opinię Komisji Weneckiej. Można zacząć krzyczeć o zdradzie i podnoszeniu ręki na ojczyznę, spisku europejskich elit.
❤️SEKS❤️
rok temu
Witam, Nazywam się Magda, mam 27 lat i jestem Włoską striptizerką. Szukam Pana na xxx spotkania. Zapraszam zainteresowanych do kontaktu na największy portal randkowy w Polsce na www.panie.online/magda
Viki
rok temu
Co za wstyd.Czysta morda wiesniacka
miro
rok temu
Do obory gnoj wyrzucac,a nie drzec morde.
ip123
rok temu
Czy to prawda, że faszyzującą niemiecka partia popiera polską partię prawicową? Tak usłyszałem.
ASA
rok temu
NIE KRZYCZAŁA NA SIKORSKIEGO TYLKO NA TARGOWICKĄ KU WĘ SIKORSKIEGO A TO JEST RÓŻNICA
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić