o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Patryk Osowski
Patryk Osowski
|

Awantura w TVP. Poseł Nowoczesnej oburzony polską flagą

0
Podziel się

Jerzy Meysztowicz z Nowoczesnej zarzucił prowadzącemu program w TVP, że ma wpiętą w klapie flagę Polski. - Ten znaczek kojarzy pana z Prawem i Sprawiedliwością - ocenił polityk.

Jerzy Meysztowicz (w środku)
Jerzy Meysztowicz (w środku) (TVP3)
bEabTXGt

Kuriozalna sytuacja miała miejsce w programie "Twój wybór" w TVP3. Dziennikarz stacji Wojciech Mucha usłyszał zarzut obnoszenia się z barwami narodowymi, które zdaniem posła Nowoczesnej, są dowodem na sympatyzowanie z partią rządzącą.

- Jeżeli to ma być chociaż pozór neutralności programu i pańskiej osoby, to nie chciałbym, żeby pan w studio obnosił się ze znakiem, który kojarzy pana z PiS - stwierdził Jerzy Meysztowicz.

bEabTXGv

W studiu zapanowała konsternacja i nie tylko dziennikarz, ale także pozostali goście (Grzegorz Długi z Kukiz'15 i Janusz Szewczak z PiS) zastanawiali się, o co chodzi.

- To jest symbol PiS. Zresztą pana pytania są jakby potwierdzeniem tego, że pan do obiektywizmu ma bardzo daleko. Wiemy o co chodzi i nie udawajmy głupa. (…) Ma pan znaczek PiS w klapie - dodał w kierunku Wojciecha Muchy poseł Nowoczesnej.

Program TVP3 był wyemitowany 21 marca, jednak dopiero w ten weekend nagranie trafiło do mediów społecznościowych i wywołało falę komentarzy.

bEabTXGB

Źródło: TVP3

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEabTXGW
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić