o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Klaudia Stawska
|

"Baldur’s Gate", "Planescape: Torment" i inne kultowe RPG na konsolach jeszcze w tym roku

1
Podziel się

Fani klasycznych gier RPG nie będą narzekać. Jeszcze w tym roku będą mogli zagrać w obie części "Baldur’s Gate", "Icewind Dale", "Planescape: Torment" i "Neverwinter Nights" na konsolach. Kultowe gry ze świata Dungeons&Dragons pojawią się na PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Planescape: Torment i inne kultowe gry RPG na licencji Dungeons&Dragons niedługo trafią na konsole
Planescape: Torment i inne kultowe gry RPG na licencji Dungeons&Dragons niedługo trafią na konsole (Materiały prasowe)
bDYOZfFN

Skybound Games wraz ze studiem Beamdog, ogłosiły daty wydania czterech największych klasyków RPG na konsole nowej generacji. Jednak fani gier na licencji Dungeons&Dragons mają otrzymać znacznie więcej niż port na konsolę. Wszystkie tytuły mają zostać wzbogacone o nową zawartość, usprawniony system tworzenia i rozwoju postaci, a interfejs i oprawa graficzna mają być dopasowane do rozgrywki na konsolach w tym wsparcie dla rozdzielczości 4K.

Kultowe RPG na konsloach - daty premier

W większość tytułów będziemy mogli zagrać już na jesieni tego roku.

bDYOZfFP

Gry z serii Dungeons&Dragons będą dostępne na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, ale nie znamy jeszcze dokładnych cen. Tytuły można kupić na PC za ok. 60 zł, podobnie, jak na urządzenia mobilne. Możemy się więc spodziewać, że wersje konsolowe nie będą tańsze. Za dystrybucję na polskim rynku odpowiada CDP.

Zobacz także: 10 najlepszych gier RPG/Action RPG na PC
bDYOZfGq
KOMENTARZE
(1)
Whisp
2 lata temu
Polecam jednak uważać na Beamdog zanim kupi się grę . Najlepiej do czasu pojawienia się opinii o produkcie na forum samej firmy. Gry zawierają różne błedy a na aktualizacje czeka się miesiącami. Weszli też na platformy mobilne i kupiłem u nich Icewind Dale EE na Androida. Gra dwa miesiące temu zniknęła z Google PlayStore. Śladu po opłacie za produkt też nie ma. Podobno google zdjęło ID EE i BG EE na zachętę dla Beamdog do wprowadzenia zmian w UI - miały się pojawić regulaminy polityki prywatności dostępne spod poziomu użytkownika. Minęły już ponad dwa miesiące a Beamdog nie podał jeszcze żadnego terminu, kiedy gry wrócą.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić