REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
oprac. Karolina Kołodziejczyk22.08.19 (07:32)

Bartłomiej Misiewicz się żeni. Ślub już wkrótce

Bartłomiej Misiewicz zaczyna życie od nowa po wyjściu z aresztu. Były rzecznik MON właśnie oświadczył się swojej ukochanej. Ślub pary ma się odbyć już wkrótce.
Agencja Gazeta

Wybranką byłego współpracownika Antoniego Macierewicza jest 26-letnia bizneswoman, która pracuje w branży transportowej. - Są ze sobą od roku, poznali się przez wspólnych znajomych i od razu zaiskrzyło między nimi, a pobyt Bartka w areszcie tylko scementował ich związek - powiedział przyjaciel Misiewicza w rozmowie z "Super Expressem".

Warto przypomnieć, że ostatnie miesiące Bartłomiej Misiewicz spędził w areszcie. Były rzecznik MON jest podejrzany o przekroczenie uprawnień i działanie na szkodę spółki Polska Grupa Zbrojeniowa. Okazuje się, że narzeczona czekała na kontakt, bo nie mogła go odwiedzać. - Ma od niej ogromne wsparcie, bardzo się kochają - zdradza informator tabloidu.

REKLAMA

Bartłomiej Misiewicz postanowił oświadczyć się ukochanej nad polskim morzem. Ślub ma odbyć się już za rok.

Zobacz także: Dziwny wywód ministra Andrzeja Dudy na temat LGBT

Bartłomiej Misiewicz i jego problemy

Przypomnijmy: według śledczych, były rzecznik MON wraz z byłym posłem PiS Mariuszem Antonim K. miał "powoływać się wspólnie i w porozumieniu na wpływy w instytucji państwowej i pośredniczyć w załatwieniu określonych spraw celem uzyskania korzyści majątkowej w kwocie ponad 90 tys. zł".

Misiewicz usłyszał też zarzut przekroczenia uprawnień jako funkcjonariusza publicznego i działania na szkodę spółki Polska Grupa Zbrojeniowa. Razem z byłą pracownicą resortu obrony narodowej Agnieszką M. miał doprowadzić do wyrządzenia spółce szkody w wysokości 491 964 zł. Przebywał w areszcie od 30 stycznia.

Pod koniec Misiewicz opuścił areszt po wpłaceniu poręczenia majątkowego w wysokości 100 tys. zł. Prokuratura zaskarżyła tę decyzję do sądu okręgowego, jednak wniosek został oddalony.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: "Super Express"

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij