o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Beata Kempa o prezesie NIK: powinien posłuchać Polaków

37
Podziel się

- Organy państwa nie mogą być wykorzystywane do osobistych celów - mówi Beata Kempa, europosłanka Prawa i Sprawiedliwości pytana o prezesa Najwyższej Izby Kontroli Mariana Banasia. W radiowym wywiadzie ostrzegała też przed "ideologią gender".

Beata Kempa
Beata Kempa (WP.PL)
bEqDWWpx

Beata Kempa we wtorek rano na antenie Radiowej Jedynki pytana była o dalsze kroki ws. Mariana Banasia. - NIK jest organem bardzo ważnym w tym systemie państwa. Powinna być poza wszelkimi sporami, podejrzeniami i niejasnościami, mam nadzieję, że pan prezes NIK Marian Banaś przyjmie też do wiadomości głos Polaków, którzy w sondażach chcą jego odejścia - mówiła europosłanka PiS.

- Te kontrole były prawdopodobnie przeprowadzone za czasów poprzedniego prezesa NIK Krzysztofa Kwiatkowskiego, osoby, która "nie kochała" naszej opcji politycznej - powiedziała Beata Kempa, zaznaczając, że ocena sporu NIK i ministerstwa ws. wniosków pokontrolnych nigdy nie jest prosta. - Zawsze może złożyć zdanie odrębne w tej sprawie - przypominała.

bEqDWWpz

- Organy państwa nie mogą być wykorzystywane do osobistych celów - odparła na uwagę, że Marian Banaś zapowiada publikację wyników innych kontroli NIK.

Zobacz także: Zobacz też: Kto najwięcej straci na kandydaturze Szymona Hołownii? Bogdan Zdrojewski odpowiada
bEqDWWpF

Europosłanka PiS w rozmowie z Polskim Radiem mówiła również o swoich problemach z organizacją debaty na temat LGBT we współpracy z Uniwersytetem Jagielońskim.

- Przyjął nas uniwersytet papieski, choć chcieliśmy studentom UJ zaproponować debatę na temat też ideologii, która w Europie Zachodniej przynosi zgubne skutki - stwierdziła Beata Kempa.

Beata Kempa: to inżynieria nowego człowieka

- Nie chcemy rozwoju tej ideologii w naszym kraju. (...) To oczywiste, że obok nas są mniejszości. ale część dąży do przywilejów. I musimy mówić o ideologii - powiedział. - To inżynieria nowego człowieka - dodała.

W ocenie Beaty Kempy "ideologia gender" jest sprzeczna z działaniami państwa. - Ona zresztą dość podstępnie wchodzi do naszego kraju i warto pokazać jej negatywne strony. (...) Państwo inwestuje w rodzinę, żeby powoływać na świat dzieci, żeby się rozwijać - argumentowała.

bEqDWWpG

Krytykowała również samorządy za brak ostrożności ws. edukacji seksualnej dzieci. - Seksualizacja dzieci jest groźna - mówiła.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEqDWWqa
KOMENTARZE
(37)
Kufel
2 lata temu
Ta co należy di piss krury twgo nie robi, krysztalowa partia.
ggggggggggggg...
2 lata temu
U mnie na działce rosła taka kempa, wyrwałem i miałem spokój.
gośćć
2 lata temu
tej pani "ideologia gender" już i tak przewróciła pod sufitem.Nic jej już i tak nie pomoże
bEqDWWqb
SARA
2 lata temu
zbiera mi się na .....
Teściowa
2 lata temu
Jeżeli to coś ma męża to współczuje chłopu. Takie coś używać w nocy to dopiero poświęcenie. Brzydka, brudna, zapasiona i kwicząca jak prosie
ktoś
2 lata temu
Toto niech lepiej milczy........jak mówi kaleczy Nasz język.
szyderca
2 lata temu
kempa wracaj na swoja wies i nie rob obciachu denna babo.
POLAK
2 lata temu
Co mnie obchodzi kto z kim śpi!!??!! Powinno się mówić o obowiązkach, a nie o przywilejach. Zniósłbym wszystkie możliwe przywileje dla wszystkich.Dla polityków też( poza bezpieczeństwem)Przywileje niszczą ludzi!!! Rozleniwiają. Ludzie robią się aroganccy, roszczeniowi,nie szanują innych,
polak
2 lata temu
tej pani totalny brak rozumu lepiej jest jak milczy
hamstwo
2 lata temu
Ta baba jest okropna!!
Fryzjer
2 lata temu
Do Brukseli nieuków wysłali wstyd całej Polsce robią Do fryzjera chociaż by poszły wyglądają jak by wiadro smalcu na glowe wylaly
janusz
2 lata temu
cóż Klempa mogła wymyślić? skąd taki personel w tym pisie?
Syców
2 lata temu
Czy ona w ogóle wie, o czym mówi?
bEqDWWpT
2 lata temu
zastanawiam się kto to jest ten kark, bo nie znam tej baby.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić