o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Oskar Netkowski
|

Beata Tadla o Jakimowiczu. "Ciekawe, czy wie, ilu straciło pracę przez myślących, jak on"

182
Podziel się

Beata Tadla nigdy nie kryła się ze swoimi poglądami. Przez lata dziennikarskiej pracy przyzwyczaiła widzów do szczerości. Tym razem Beata Tadla zabrała głos w sprawie środowiska LGBT.

Beata Tadla
Beata Tadla (ONS.pl)
bDIuyaMR

Beata Tadla to jedna z najbardziej docenianych dziennikarek w kraju. Przez lata kariery serwowała nam wiadomości z największych dzienników informacyjnych w Polsce. Pamiętamy ją z TVN, TVP czy Nowa TV. Teraz dziennikarka odeszła poniekąd od tematów politycznych i zajmuje się lifestylem w Radio Zet, gdzie prowadzi audycję "To właśnie weekend". Zarówno na antenie, jak i w mediach społecznościowych Beata Tadla nie kryje się ze swoimi poglądami. Tym razem zabrała głos w sprawie mniejszości seksualnych w kraju.

Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Beata Tadla: Jestem szczęśliwa, ale nie jestem szczęściarą

Temat praw środowiska LGBTQ nigdy wcześniej nie był w Polsce tak szeroko komentowany, jak teraz. Po tragicznych incydentach na ulicach Białegostoku, gdzie na zwolenników miłości i równości napadli bandyci zasłaniający się czerwono-białymi flagami, ciągle nie jest spokojnie.

bDIuyaMT

Co gorsza, spiralę nienawiści w dużej mierze nakręcają osoby publiczne. Np. Jarosław Jakimowicz, który ostatnio przypomniał o sobie światu, popierając homofobiczne zachowania Zofii Klepackiej.

Po serii dyskryminujących wypowiedzi, aktor ubolewał, że stracił pracę. W tej sprawie był nawet gościem w TVP Info, które jako jedno z nielicznych mediów wykazało się zrozumieniem.

Beata Tadla nie kryje oburzenia postawą Jarosława Jakimowicza.

bDIuyaMZ

"Ciekawe, czy wie, ilu straciło pracę przez myślących, jak on" - czytamy.

Z krótkiego, acz dosadnego komentarza dziennikarki na Instagramie wynika, że to nie aktor powinien stawiać się w roli ofiary.

Niejednokrotnie na przestrzeni lat słyszało się o tym, jak homoseksualiści tracili pracę przez swoją orientację seksualną.

bDIuyaNa
bDIuyaNu
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(182)
sofa
2 lata temu
Lgbt dostają pracę za to że są Lgbt a nie tracą. To ci co ośmielą się powiedzieć o nich prawdę wylatują. Np gość z Ikei. Tadla jak coś palnie to strach. "Jedna z najbardziej docenianych dziennikarek w kraju" coś nie może znalezć posadki odkąd wyleciała z TVP.
axel
2 lata temu
W jakim kontekście ta wypowiedź? Skąd pracodawca dowiaduje się o orientacji swojego pracownika? Biedna Beatka, pewnie jakiś kret jej mózg wyżarł?
Nibyco
2 lata temu
Tadla najlepsza dziennikarka to chyba jakiś żart. Dziś nie prymaprilis..Jaki portal takie gwiazdy.ona to może dobra była na Krecie albo pod kretem
bDIuyaNv
Gwoli ścisłoś...
2 lata temu
przestańmy nazywać dziennikarzami tych, którzy mieli lub mają cokolwiek wspólnego z TVN. To obraża prawdziwych dziennikarzy!
jb
2 lata temu
A czy ona chociaż dokładnie wysłuchała tego, co on powiedział, czy tylko bezmyślnie bredzi, jak reszta?
Najnowsze komentarze (182)
bolo
2 lata temu
Tadla obraża swoją osobą zawód dziennikarza.
et34
2 lata temu
nie będzie mi pewna "część roweru" mówić jak mam żyć.
4y4
2 lata temu
LGBT to zło i mam prawo tak twierdzić , wybryk natury pozostanie wybrykiem natury.y
arq
2 lata temu
''Tadla najlepsza dziennikarka to chyba jakiś żart. Dziś nie prymaprilis..Jaki portal takie gwiazdy''...... i z tym zgadzam się .
Shothun
2 lata temu
Było się obiektywnym ale jak Soros płaci to wymaga
Doomel
2 lata temu
Gdzie to zgaszenie? Tej Pani, to zgasło myślenie chyba....
Małga
2 lata temu
To takie na czasie i trendy opowiedzieć się za LGBT. Jaka jestem nowoczesna i tolerancyjna.Tak zapewne działa p. Tadla, bo w dziennikarstwie to już niewiele zdziała. A kto broni tym z LGBT żyć po swojemu. Nigdy nie byłam świadkiem by ktoś ich z tego tytułu szykanował. A po co te niesmaczne i wyuzdane marsze? Sami są sobie winni że tak są postrzegani. Czy ci ,,normalni" też mają wyjść na ulicę i udowadniać swoje ,,hetero". Świat zwariował.
Genitazy
2 lata temu
Zboczeńcy powinni wrócić do nor, z których wypełzli . Ja nie oznajmiam całemu światu, że jestem normalny i nie chcę, żeby to plugastwo narzucało mi się ze swoimi dewiacjami.
bDIuyaNn
Eligiusz
2 lata temu
Tadla i gwiazda. Śmiechu warte. Wszyscy ją wywalają z pracy, taka to z niej dziennikarka.
Tymek
2 lata temu
Pusta lala.nie dziwię się że ją Kret rucił.
Ooo
2 lata temu
Obiektywizmu i rzetelności dziennikarskiej u wasz nie ma w najmniejszym stopniu. Kolejne klamliwe medium pokroju wyborczej...
Ooo
2 lata temu
Tadla - docenioną/cenioną dziennikarką w kraju? Wy podjęcie fakty, czy kreujecie fakty? Mam wrażenie, że to drugie... Gdyby geje tracili pracę z powodu swej orientacji - to media, takie jak wasze, grzałyby temat nieustannie. Jakoś nie widać...
evA
2 lata temu
koncertowo, to ona jest zgaszana przez internautow, czytalam, ma parcie jak na szklo, po co zabiera glos. nie wiem i tak nikt nie slucha jej nigdy ci nie zapomne kobieto twojego wywiadu z przyszlym prezydentem Polski panem Duda
Dudis
2 lata temu
Który pracodawca pyta o orientację seksualną??? Czy Wy wiecie co mówicie i dlaczego rozpowiadacie kłamstwa??? "Niejednokrotnie na przestrzeni lat słyszało się o tym, jak homoseksualiści tracili pracę przez swoją orientację seksualną." Nigdy nie słyszałem o żadnym homoseksualiście który rzekomo stracił pracę..... Produkujecie narrację, którą Wam narzucają z centrum Ringer shit Finger
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić