o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Patryk Osowski
Patryk Osowski
|

Bestialskie porwanie i tortury pod Warszawą. Tomasz G. zatrzymany

0
Podziel się

Policjanci Archiwum X zatrzymali gangstera ze stołecznej Pragi - Tomasza G. - odpowiedzialnego m.in. za brutalną napaść. Mężczyzna ma na koncie także torturowanie starszego małżeństwa i porwania.

Brutalny przestępca za kratkami
Brutalny przestępca za kratkami (East News)
bDSsZhEB

Funkcjonariusze działający w Wydziale do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw KSP, wyjaśnili sprawę uprowadzenia mieszkańca Stalowej Woli. W 2007 roku Romana P. (inicjały zmienione) napadło kilku przestępców. Mężczyźnie skradziono ok. 15-20 tys. zł.

Mimo straconych pieniędzy, poszkodowany nie uwolnił się jednak od gangsterów. Kilka miesięcy później postanowili go porwać i wywieźć do lasu. Tam przykuli kajdankami do drzewa i bili po całym ciele. Kazali także wypić dużą ilość alkoholu i przewieźli do jednego ze stołecznych hoteli.

bDSsZhED

"Tam rozegrał się dramat. Porwany miał być znowu bity przez kilka dni. Próbowano go także zgwałcić" - donosi TVP Info.

Bał się poinformować policję

Porywacze żądali 40 tys. zł w gotówce. Ponieważ ich nie dostali, zabrali mężczyźnie samochód. Jednym z napastników był właśnie Tomasz G. Trauma ofiary była tak dotkliwa, że po uwolnieniu Roman P. bał się nawet powiadomić policję.

Tomasz G. przebywa aktualnie w areszcie w związku z popełnieniem szeregu przestępstw w latach 2012-2013.

bDSsZhEJ

Teraz w Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga Tomasz G. usłyszał zarzuty za napaść, do której doszło 12 lat temu oraz za porwanie, które miało miejsce w 2008 roku. "Wcześniej ustalono dwóch innych podejrzanych w tej sprawie, którzy przebywają już w areszcie" - informuje TVP Info.

Źródło: TVP Info

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bDSsZhFe
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić