o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Bestsellery Empiku 2019. Kayah odwołała występ. Wszystko ze względu na Viki Gabor

21
Podziel się

Kayah wykazała się wielkim aktem kobiecej solidarności. Zdecydowała się odwołać występ tylko dlatego, że jej muzyczna partnerka Viki Gabor nie mogła pojawić się u jej boku.

Kayah wspiera myślą swoją koleżankę
Kayah wspiera myślą swoją koleżankę (Forum)
bEipOJyZ

To jest historia o tym, że "siostrzeństwo" nie jest zwykłym sloganem czy chwytem marketingowym promującym teledysk, ale ideą, która potwierdza się w praktyce. Kayah zrezygnowała z występu na Bestsellerach Empiku, bo nie chciała zaśpiewać piosenki bez młodszej koleżanki. Pod zdjęciem na Instagramie napisała, że skoro Viki się rozchorowała, to ona nie będzie śpiewać bez niej. W końcu to ich wspólny utwór i obie zasługują na to, by być na scenie.

Zobacz także: Zobacz wideo:
bEipOJzb

"Moi Drodzy, mam dobrą i złą wiadomość. Dobra jest taka, że nasz klip do "Ramię w ramię" został już obejrzany na Youtube ponad 10 milionów razy, a na Spotify odsłuchany ponad 1 100 000 razy. To jest jakieś totalne szaleństwo! Zła natomiast jest taka, że Vikula się konkretnie rozchorowała, a ja solidaryzując się z Viki, nie zgodziłam się wystąpić bez niej na Bestsellerach Empiku, szczególnie że miał to być nasz pierwszy występ z tym utworem" - czytamy na profilu Kayah.

Jednocześnie też wokalistka zrezygnowała z poważnego tonu i sytuację obróciła w żart: "No wiecie, przecież żadna dama nie będzie tańczyć sama. Zatem bez siostry, nie tańczę. Czekam aż wydobrzeje!" - dodała wokalistka. Na odpowiedzi nie musiała długo czekać. Fani gratulowali jej solidarności z młodszą koleżanką:

"Oczywiście bez Viki się nie występuje", "Oby Viki szybko wyzdrowiała. Szanuję panią za tą decyzję", "Mam nadzieje że Vikula szybko wróci do zdrowia i wtedy z panią wystąpi", "Klasa sama w sobie. Jesteś nie tylko wybitną artystką, ale i wielkim człowiekiem" - komentowali wzruszeni fani.

bEipOJzC
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(21)
Gjjkj
rok temu
Dobrze Kayah zrobiła
san
rok temu
A ktoś by przyszedł tyko dla niej samej?
kriso13
rok temu
Chyba bez córki?
bEipOJzD
derrt
rok temu
wungial,wungiel, a teraz wszystko pro ekologiczne wiec wungiel ta niewydarzona siuśmajtka musi sie stać ekologiczna buhahahahhaha
ELI
rok temu
jakie wredne komentarze !!!??? Popatrzcie w lustro , oceńcie siebie.... czy w odbiciu widzicie jeszcze siebie ? czy jest już tam złośliwe , odrażające monstrum ? Zastanówcie się nad tym a następnie oceniajcie innych .
wlkp
rok temu
poCHODZI Z KALISZA KIEDYŚ miała KONCERT W MIEŚCIE ODDALONYM O 20KM I bidula NIE wiedziała GDZIE jest ....?
Obor
rok temu
a co to jest viki gabor?
gość
rok temu
kto normalny tego słucha
k jak kot
rok temu
koń, który śpiewa
bolek
rok temu
Podczepiła się pod przyszłą "gwiazdę"żeby znów zaistnieć. Druga Maryla.
Polak
rok temu
A co to jest, ta viki gaber?
JasnePełne
rok temu
Widać zarobiła już tyle kasy że stać ją na takie szlachetne gesty
prosto w oczy
rok temu
To nie solidarność, a realizm. Pani Kayah świeci coraz słabszym blaskiem i wie, że bez nowej młodej gwiazdy sama świeci coraz bladziej.
bEipOJzv
mam wstręt
rok temu
U mnie w pracy stare peeselówki mówią do siebie siostro, bo teraz koniunkturalnie przeflacnowały się do Galilei i święte udają.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić