Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Bestsellery Empiku 2019. Kayah odwołała występ. Wszystko ze względu na Viki Gabor

21
Podziel się

Kayah wykazała się wielkim aktem kobiecej solidarności. Zdecydowała się odwołać występ tylko dlatego, że jej muzyczna partnerka Viki Gabor nie mogła pojawić się u jej boku.

Kayah wspiera myślą swoją koleżankę
Kayah wspiera myślą swoją koleżankę (Forum)
bEUIOJIl

To jest historia o tym, że "siostrzeństwo" nie jest zwykłym sloganem czy chwytem marketingowym promującym teledysk, ale ideą, która potwierdza się w praktyce. Kayah zrezygnowała z występu na Bestsellerach Empiku, bo nie chciała zaśpiewać piosenki bez młodszej koleżanki. Pod zdjęciem na Instagramie napisała, że skoro Viki się rozchorowała, to ona nie będzie śpiewać bez niej. W końcu to ich wspólny utwór i obie zasługują na to, by być na scenie.

Zobacz także: Zobacz wideo:
bEUIOJIn

"Moi Drodzy, mam dobrą i złą wiadomość. Dobra jest taka, że nasz klip do "Ramię w ramię" został już obejrzany na Youtube ponad 10 milionów razy, a na Spotify odsłuchany ponad 1 100 000 razy. To jest jakieś totalne szaleństwo! Zła natomiast jest taka, że Vikula się konkretnie rozchorowała, a ja solidaryzując się z Viki, nie zgodziłam się wystąpić bez niej na Bestsellerach Empiku, szczególnie że miał to być nasz pierwszy występ z tym utworem" - czytamy na profilu Kayah.

Jednocześnie też wokalistka zrezygnowała z poważnego tonu i sytuację obróciła w żart: "No wiecie, przecież żadna dama nie będzie tańczyć sama. Zatem bez siostry, nie tańczę. Czekam aż wydobrzeje!" - dodała wokalistka. Na odpowiedzi nie musiała długo czekać. Fani gratulowali jej solidarności z młodszą koleżanką:

"Oczywiście bez Viki się nie występuje", "Oby Viki szybko wyzdrowiała. Szanuję panią za tą decyzję", "Mam nadzieje że Vikula szybko wróci do zdrowia i wtedy z panią wystąpi", "Klasa sama w sobie. Jesteś nie tylko wybitną artystką, ale i wielkim człowiekiem" - komentowali wzruszeni fani.

bEUIOJIO
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(21)
Gjjkj
2 lata temu
Dobrze Kayah zrobiła
san
2 lata temu
A ktoś by przyszedł tyko dla niej samej?
kriso13
2 lata temu
Chyba bez córki?
bEUIOJIP
derrt
2 lata temu
wungial,wungiel, a teraz wszystko pro ekologiczne wiec wungiel ta niewydarzona siuśmajtka musi sie stać ekologiczna buhahahahhaha
ELI
2 lata temu
jakie wredne komentarze !!!??? Popatrzcie w lustro , oceńcie siebie.... czy w odbiciu widzicie jeszcze siebie ? czy jest już tam złośliwe , odrażające monstrum ? Zastanówcie się nad tym a następnie oceniajcie innych .
wlkp
2 lata temu
poCHODZI Z KALISZA KIEDYŚ miała KONCERT W MIEŚCIE ODDALONYM O 20KM I bidula NIE wiedziała GDZIE jest ....?
Obor
2 lata temu
a co to jest viki gabor?
gość
2 lata temu
kto normalny tego słucha
k jak kot
2 lata temu
koń, który śpiewa
bolek
2 lata temu
Podczepiła się pod przyszłą "gwiazdę"żeby znów zaistnieć. Druga Maryla.
Polak
2 lata temu
A co to jest, ta viki gaber?
JasnePełne
2 lata temu
Widać zarobiła już tyle kasy że stać ją na takie szlachetne gesty
prosto w oczy
2 lata temu
To nie solidarność, a realizm. Pani Kayah świeci coraz słabszym blaskiem i wie, że bez nowej młodej gwiazdy sama świeci coraz bladziej.
bEUIOJIH
mam wstręt
2 lata temu
U mnie w pracy stare peeselówki mówią do siebie siostro, bo teraz koniunkturalnie przeflacnowały się do Galilei i święte udają.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić