REKLAMA
Odświeżone 5 godzin temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
TV
WP
TVP1
TVP2
4FUN
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
oprac. Jakub Zagalski20.06.17 (11:48)

Bez wątpienia jeden z najbardziej przerażających filmów 2017. Tylko w WP zapowiedź "To przychodzi po zmroku" [WIDEO]

Jak daleko można się posunąć, by ocalić najbliższych? Joel Edgerton i Christopher Abbott dla swoich rodzin zrobią wszystko. Nawet to, czego by się nigdy po sobie nie spodziewali. Zbierający znakomite recenzje horror "To przychodzi po zmroku" w kinach już 7 lipca. Tylko u nas zobaczycie niepokojącą zapowiedź filmu.
Materiały prasowe

Wyobraź sobie koniec świata. A teraz wyobraź sobie coś znacznie gorszego...

REKLAMA

Zagadkowy wirus dziesiątkuje ludzkość, a jedynym ratunkiem jest odizolowanie się od zakażonych. Paul (Joel Edgerton) zrobi wszystko, aby ochronić swoją rodzinę przed śmiertelną chorobą. Na całym świecie nie ma dla nich bezpiecznego miejsca, oprócz opuszczonego domku w środku lasu. Żyją według surowych zasad, chcąc przetrwać najgorsze. Sytuacja komplikuje się, gdy do chatki trafia kolejna rodzina poszukująca schronienia...

Do czego byłbyś zdolny, żeby chronić swoją rodzinę? Horror Treya Edwarda Shultsa stawia widzów w niekomfortowej pozycji obserwatorów tragedii, której nie można zapobiec. To film, który po raz kolejny udowadnia, że tajemnicze, czające się w mroku niebezpieczeństwo jest straszniejsze i dużo bardziej przerażające niż wyskakujące spod łóżka potwory.

Zagraniczni krytycy piszą o nienazwanym poczuciu zagrożenia i niepokoju, który rośnie z każdą minuta filmu. "To przychodzi po zmroku" zbiera doskonałe recenzje i ma szanse stać się nowym klasykiem gatunku. Według portalu metacritic.com horror Shultsa plasuje się wśród najlepszych i najbardziej dyskutowanych filmów 2017 roku.

"To przychodzi po zmroku" w kinach od 7 lipca!

Materiały prasowe
0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij