Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Bezmyślni rodzice. Dzieci znów zostawione w rozgrzanym aucie

1
Podziel się

Dzieci zamknięte w rozgrzanym aucie zauważył przechodzień na jednej z głównych ulic Ostrołęki. Tylko dzięki szybkiej reakcji mężczyzny, 10-latkom nic się nie stało.

Bezmyślni rodzice. Dzieci znów zostawione w rozgrzanym aucie
(Pixabay.com)
bEDEDnPF

Kiedy mieszkaniec Ostrołęki zorientował się w sytuacji natychmiast zawiadomił policję. Matka pojawiła się po około 10 minutach informując, że była na zakupach.

Zobacz także: Dziecko zamknięte w nagrzanym samochodzie. Zobacz, co robić

- Kobieta została pouczona. - mówi Wirtualnej Polsce mł.asp. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji. Dodaje, że dorośli powinni być bardziej odpowiedzialni. - W aucie pozostawionym na słońcu bardzo szybko wzrasta temperatura. Pamiętajmy o tym. Niestety czasami tragedii winne jest roztargnienie, bo zaganiani rodzice zapominają o najmłodszych - dodaje policjant.

bEDEDnPH

Mundurowi podkreślają, że w podobnych sytuacjach natychmiastowe wezwanie pomocy na numery alarmowe 112 bądź 997 może uratować życie. - Nasza reakcja powinna być natychmiastowa i odważna, gdyż działamy w stanie wyższej konieczności - przypomina funkcjonariusz.

bEDEDnQi
KOMENTARZE
(1)
tak
rok temu
"Tylko dzięki szybkiej reakcji mężczyzny, 10-latkom nic się nie stało." Z tekstu wynika, że byli biernymi widzami do czasu przyjścia matki, więc reakcja była żadna.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić