Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na

Biała. Makabryczna zbrodnia. Zadał partnerce 60 ciosów nożem

11
Podziel się

Nowe makabryczne szczegóły zbrodni, popełnionej w czwartek w gminie Biała pod Prudnikiem. Znaleziono tam martwą kobietę. Okazało się, że zabił ją jej partner. Mężczyzna zadał jej kilkadziesiąt ciosów nożem.

Zbrodnia pod Prudnikiem. Makabryczne szczegóły
Zbrodnia pod Prudnikiem. Makabryczne szczegóły (WP.PL, Maciej Stanik)

44-letni Marek Ś. wrócił w czwartek po południu do domu w Brzeźnicy (woj. opolskie). Mieszkał w nim razem swoją partnerką Urszulą K. Mężczyzna był pijany i agresywny, doszło do kłótni - relacjonuje przebieg tego, co zdarzyło się w oddalonym od wsi przysiółku portal nto.pl.

W pewnym momencie mężczyzna chwycił za nóż i zaatakował kobietę. Łącznie zadał jej około 60 ciosów: w głowę, szyję, kark, plecy, brzuch, w kończyny.

Kobieta próbowała uciec przed napastnikiem, wybiegła na podwórko. Ten jednak dogonił ją i nadal dźgał nożem.

W domu, oprócz kłócącej się pary, był dorosły syn Urszuli K. z innego związku. To on, gdy zobaczył leżącą we krwi na podwórku domu matkę, wezwał pogotowie. Ratownicy próbowali ratować kobietę. Bezskutecznie.

Marek Ś. nie czekał na przyjazd policji. Ruszył na piechotę do znajomej mieszkającej w sąsiedniej wsi. Wszedł do niej i stwierdził, że "zabił Ulę". Gdy usłyszał, że wezwano policję, uciekł.

Mężczyzna schował się pobliskim lesie i usnął. Nawet nie wiedział, że policja zorganizowała na niego obławę, zablokowano wszystkie drogi w okolicy. Kilka godzin później mężczyzna był już w rękach funkcjonariuszy.

- Podejrzany przyznał się do zarzutu i złożył wyjaśnienia. Opisał przebieg zdarzenia, między innymi to jakie ciosy i jak zadawał, jakich noży użył. Tłumaczy się, że pokłócił się z konkubiną i był zdenerwowany. Nie wykazał żadnej skruchy - mówi portalowi nto.pl Klaudiusz Juchniewicz, prokurator rejonowy w Prudniku.

Mężczyzna jest recydywistą. W 2012 roku został skazany na cztery lata więzienia. Wyrok odsiedział.

Źródło: nto.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

KOMENTARZE
(11)
vbfb
5 miesięcy temu
to teraz sąd da mu 6 lat...jak o recydywiście
delta
3 lata temu
Już nigdy nie powinien wyjść z pudła!
ballermann
3 lata temu
to sie napracowal
Pedagog
3 lata temu
A kobiety idą z deszczu pod rynnę, wiążąc się z kryminalistami .
Vaxxed
3 lata temu
Zaszczepić i gotowe
xt
3 lata temu
Recydywiści zaczynają traktować więzienie jak sanatorium, za które zapłatą jest czyjaś krzywda. Jest im tam za dobrze dlatego tak chętnie tam wracają.
Rozczarowany ...
3 lata temu
Kolejny raz okazuje się że wbrew deklaracjom wygłaszanym w telewizji: ani wysokość kary, ani jej pewna nieuchronność, nie odstraszają nawet w najmniejszym stopniu przed takim bestialstwem i zezwierzęceniem. Nie wiadomo już komu ufać, a kogo się bać. Strasznych doczekaliśmy czasów. Czasów bezsilności i bezradności wobec takich właśnie "ludzi". Zamordowana niech spoczywa w pokoju wiecznym. Współczuję Jej synowi.
Nie dziwota b...
3 lata temu
Ludzie jakiego!
mjr
3 lata temu
Dobrze byłoby gdyby autorzy artykułów sami je czytali przed opublikowaniem
Andrzej
3 lata temu
Przywrócić karę śmierci !
ddd
3 lata temu
500+
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić