Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Biedronka rozpoczyna kampanię, bo potrzebuje pracowników. Oto, co oferuje

136
Podziel się

Kampania na bilbordach, w prasie i internecie ma pomóc Biedronce w pozyskaniu nowych pracowników. "Zarabiaj do 3080 zł" - zachęca w niej sieć.

Maksymalne zarobki w Biedronce to 3080 zł
Maksymalne zarobki w Biedronce to 3080 zł (East News)
bETApbZx

Kampania informująca o warunkach pracy w Biedronce potrwa do połowy września. - W związku z dynamicznym rozwojem sieci Biedronka na bieżąco poszukujemy i zatrudniamy pracowników korzystając z różnorodnych form komunikacji - wyjaśnia w komunikacie dla portalu wirtualnemedia.pl biuro prasowe Jeronimo Martins.

Zobacz także: Zobacz także: Zakaz handlu w niedzielę. Oto stanowisko biskupów

Ogłoszenia pojawią się w prasie, internecie oraz na kilkudziesięciu nośnikach zewnętrznych w całej Polsce. Z przygotowanych materiałów dowiadujemy się m.in., że w Biedronce można zarobić do 3080 zł miesięcznie. Kwota oznaczona jest jednak gwiazdką, a w wyjaśnieniu czytamy, że to maksymalna pensja, na którą składa się wynagrodzenie zasadnicze i nagroda za brak absencji.

bETApbZz

Ponadto Biedronka zapewnia umowę o pracę, a także m.in. paczki świąteczne oraz katę sportową.

Za kampanię odpowiada agencja Duda Polska, która przygotowała ją we współpracy z AMS.

Podwyżki w dyskontach

Biedronka kilka miesięcy temu podniosła pensje dla nowych i zatrudnionych pracowników. Wciąż jednak więcej płaci jej główny konkurent, czyli Lidl. Od początku marca pensje wzrosły wynoszą od 2550 do 3300 zł brutto, a po roku o 200 zł więcej. Z kolei dwa lata stażu to pensja na poziomie od 3000 do 3800 zł.

bETApbZF

W Biedronce najniższa pensja to 2450 zł brutto. - Jednak 350 zł z tej kwoty to nagroda za 100 proc. frekwencję pracownika w danym miesiącu. Nie jest to więc podwyżka zasadniczego wynagrodzenia. Znaczna część pracowników naszej firmy to matki wychowujące małe dzieci. Dla nich ta nagroda będzie często nieosiągalna – twierdził przewodniczący "Solidarności" w sieci.

bETApcaa
KOMENTARZE
(136)
W końcu były ...
4 lata temu
Praca w Biedronce w Krakowie 2200 podstawy BRUTTO plus 350 brutto za 100% obecność i maks.330 zl premii której nigdy sie nie da wyrobić więc tak jakby jej nie było.obiecują pracę po 8 h na rano lub popoludniu .1 lub 2 nocki w miesiącu .po podpisaniu umowy dostajesz grafik w ktorym masz zmiany od 6-17.45 lub np od 16-2 świętem jest jak pracujesz mniej niż 10h i do teho super długa przerwa 15 min.atmosfera na sklepie dramat nikt nie szkoli tylko od razu wymaga.łamanie przepisów bhp i prawa pracy prawie codziennie.mobbing ze strony kierowników i starych pracowników.zdziczali klienci którzy nie rozumieją że nie ma więcej ludzi i nikt nie siądzie na kasie.do twoich obowiązków jeżeli jesteś "specjalistą pierwszej alejki" należy wypiek pieczywa, dokładnie warzyw i mięsa sprzątanie mycie podłogi i w międzyczasie przeważnie siedzi się na kasie.powinni zamknąć te obozy pracy.wystarczy 1 dzien urlopu na żądanie i na koncie za niewolniczą pracę dostajesz nieco ponad 1600 zł.
Darek
4 lata temu
A który nauczyciel się tak przemęcza,to jest kpina porównywać do pracowników obozu pracy jakimi są markety.Nauczyciele narzekają a mają tyle wolnego i nic na dodatek nie uczą tylko zadają i niech uczeń sam się nauczy ,bo potem trzeba dorobić na korepetycjach bo inaczej uczeń nic by nie umiał.A skoro wam nauczycielom źle to do Biedronki do pracy
stonka
4 lata temu
3080 zł ... to chyba na 2 etatach ...
bETApcab
wojtek
4 lata temu
to nadal mało, w stosunku do kroci zysków, jakie zbija JM, my wszyscy oczywiście się do tego przyczyniami
Heka
4 lata temu
I jeszcze kierownicy powinni 300 razy powiedziec dzien dobr dziekuje i zapraszam ponowie kazdemu kliietowi czy mu jezyk kolkiem nie stanie wymagania tylko od innych
biedronka
4 lata temu
kłamstwo z wynagrodzeniem nie zarabia się nawet 2000 tys. oszustwo
Ma
4 lata temu
Pracowałam w biedronce 4 miesiące i nie polecam nikomu. Co innego na rozmowie,na umowie też. A jak wpływa wypłata za miesiąc pracy (z premią)To tylko siąść i płakać.
bieda
4 lata temu
2450 brutto to pracownik na cały etat i z 3 letnim stażem
Obserwator
4 lata temu
Dają kartę sportowe, żebyś miał siłę dźwigać. ., więc jak powiedział przedmowca firma spoko.., ale jaja
oBoże
4 lata temu
ja pracuje w IRL od jakis 10 lat.. początki gary,kelner,barman max 10E na godzine. U nas w miescinie dwa lidle i Aldi w kazdym z nich po 11.50 E na starcie i podwyzki co roku...max 38 godzin.....aha za premie w marcu 700E kumpela zawsze na wakacje jezdzi .... ciezko sie dostac ale na warunki znajomi mówią ze rewelacja
Babba
4 lata temu
Tam powinni tyle płacić do ręki
Anna
4 lata temu
chyba jakieś kpiny! Najniższa krajowa i 3/4 etatu! Mobbing na każdym kroku przepracowałam 3 miesiące i mam dość! (Bytom Szombierki)
X
4 lata temu
Ściema ,totalna ściema.Pracuje w Biedrze i tak nie jest.Ale chodźcie ,bo już nie dajemy rady.
bETApbZT
alinakasjerka
4 lata temu
A kto by w takim tempie za te pieniądze pracował desperaci?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić