o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Biedronka znów sięga po modę retro. W ofercie Metallica, Bob Marley i Sex Pistols

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
3
Podziel się

Iggy Pop. Bob Marley, Metallica, Diana Ross, a nawet Nirvana zagoszczą niebawem na półkach Biedronki. Sieć dyskontów znów sięga po sprawdzony patent - modę na produkty retro.

Na promocję Biedronki z pewnością niebawem odpowie Lidl. Dyskonty od dawna ścigają się na oferty, promocje dla dzieci i pensje dla pracowników
Na promocję Biedronki z pewnością niebawem odpowie Lidl. Dyskonty od dawna ścigają się na oferty, promocje dla dzieci i pensje dla pracowników (East News, LehtikuvaEAST NEWS)
bESPDDeJ

Modę na retro od dawna wykorzystują dyskonty. Najpierw Lidl i Biedronka oferowały gramofony, teraz co rusz oferują nowe płyty winylowe. Biedronka właśnie pokazała nową, jesienną gazetkę. A w niej właśnie 20 albumów. Za jeden czarny krążek trzeba będzie zapłacić 49,99 zł. W ofercie są m.in. Iggy Pop. Bob Marley, Metallica, Diana Ross, a nawet Nirvana.

W sklepowych koszach płyty pojawią się od 21 września. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Winyle pojawią się w ramach oferty "Jesień w dobrym stylu". Można się spodziewać, że niebawem na ten ruch odpowie bezpośredni konkurent Biedronki - czyli niemiecki Lidl. Dlaczego? Bo przy okazji poprzedniej promocji właśnie tak się stało.

bESPDDeL

Modę na retro tanie sieci chciały już wykorzystać kilka miesięcy temu. W grudniu ubiegłego roku Biedronka i Lidl niemal w tym samym czasie do oferty wrzuciły gramofony. Za sprzęt grający trzeba było zapłacić od 159 do 300 złotych. Później prześcigały się w ofercie właśnie na "czarne krążki".

Wojna dyskontów trwa na każdym polu - od oferty, promocji dla dzieci, po pensje pracowników. O wyścigu na pensje pisaliśmy niedawno tutaj.

bESPDDfm
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(3)
Tomi
4 lata temu
Byly vinyle Pulp Fiction.jeden posiadam i jestem gosc haha
chop peselosk...
4 lata temu
Robio koło pióra tym pazernym Gianto i Merlino
aa
4 lata temu
zobacz ile nowa metallica w sklepie. min 100 trzeba dać za zwykły krążek, za czarny album parę razy więcej więc nie gadaj głupot. po drugie jakość biedronki jest słaba, posłuchaj. chyba że słuchasz na bambino.
bESPDDfn
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić