Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Tatiana Naklicka
Tatiana Naklicka
|
aktualizacja

"Big Brother". Eliminacje. Kto został nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata?

2
Podziel się:

Przed nami druga emocjonująca niedziela w domu Wielkiego Brata. Do opuszczenia programu "Big Brother" zostali nominowani Łukasz Darłak, Tomasz Urban oraz (karnie) Justyna Żak. Kto opuści dom Wielkiego Brata po dwóch tygodniach?

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer komentują nominacje w domu Wielkiego Brata i relacje między uczestnikami
Małgorzata Ohme i Filip Chajzer komentują nominacje w domu Wielkiego Brata i relacje między uczestnikami (Instagram.com)

Co tydzień uczestnicy nominują osoby, które powinny opuścić dom Wielkiego Brata. Widzowie mają tydzień na dokonanie wyboru. Jako pierwsza z programu "Big Brother" odpadła Natalia Wróbel, której nie polubili ani uczestnicy ani widzowie. W tym tygodniu na głosy widzów czekają Łukasz Darłak, Tomasz Urban i Justyna Żak.

O nominacji Justyny Żak do opuszczenia domu Wielkiego Brata zadecydował sam Wielki Brat, ponieważ uczestniczka złamała regulamin, zakrywając mikrofon w trakcie pogawędki z Marleną. Choć Justyna wypierała się znajomości regulaminu, Wielki Brat pozostał nieugięty.

Poza nią wśród nominowanych jest Łukasz Darłak, który dokonał publicznego coming outu w programie "Big Brother", co nie przekonało innych uczestników, by nie oddać na niego 5 głosów. Jeden z nich należał do trzeciej nominowanej osoby, czyli Tomka Urbana, który wyśmiewał się z Łukasza. Tomek podobnie jak Natalia w zeszłym tygodniu otrzymał aż 6 głosów. W programie "Big Brother" jest coraz bardziej emocjonująco.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(2)
zet
3 lata temu
tą żenadę jeszcze ktoś ogląda?
poszkodowany
3 lata temu
Nie można kogoś sponiewierać , zostawić i zająć się kimś innym wiadomo do czego dodprowadzić
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić