REKLAMA
Odświeżone 31 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
oprac. Witold Ziomek07.03.19 (19:31)

Biuro podróży Olimp bankrutuje. Wyjazdy odwołane

Krakowskie biuro podróży Olimp, po 20 latach działania, zbankrutowało. - Klienci, którzy obecnie przebywają za granicą mają zapewnione świadczenia - czytamy w komunikacie.
Shutterstock.com

O bankructwie biuro poinformowało na swojej stronie internetowej.

- Z uwagi na pogarszającą się sytuację finansową, spadające od kilku lat obroty i coraz mniejszą sprzedaż naszych wyjazdów, zmuszeni byliśmy do podjęcia najtrudniejszej w naszych życiach decyzji - czytamy w komunikacie biura. - Niestety mimo naszych starań, próby odnowienia kredytowania, pozyskania inwestora i wreszcie sprzedaży firmy niestety nie powiodły się, dlatego też zmuszeni jesteśmy do zakończenia działalności.

REKLAMA

Jak wynika z komunikatu, biuro straciło płynność finansową i odwołuje wszystkie wyjazdy. Klienci którzy zpłacili za odwołane imprezy mają otrzymać zwroty.

Oglądaj też: #dziejesiewbiznesie: jak sprawdzić biuro podróży?

- Jesteśmy pewni iż dzięki wysokiej kwocie ubezpieczenia oraz Funduszowi Gwarancyjnemu wszyscy Państwo otrzymacie zwrot wpłaconych kwot. Staramy się obecnie i współpracujemy z Urzędem Marszałkowskim aby stało się to jak najszybciej - zapewniają przedstawiciele biura i informują, że osoby które chcą odzyskać pieniądze powinny zwrócić się do małopolskiego urzędu marszałkowskiego.

Biuro zapewnia też, że klienci którzy wyjechali na zagraniczne wakacje nie mają się czego obawiać.

- Klienci, którzy obecnie przebywają za granicą mają zapewnione świadczenia aby mogli dokończyć pobyt, a także zapewniony transport powrotny zgodnie z Ich rezerwacjami - czytamy w komunikacie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij