o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Marcin Łobodziński
|
aktualizacja

BMW i Vision Dynamics - niebawem tak będą wyglądały auta tej marki

1
Podziel się

Salon samochodowy we Frankfurcie jak zawsze obfituje nie tylko w premiery nowych modeli, ale także aut koncepcyjnych. Oto BMW i Vision Dynamics, gdzie litera "i" nie jest spójnikiem.

BMW i Vision Dynamics
BMW i Vision Dynamics (Materiały prasowe, BMW)
bEDWTKwl

BMW i to w pewnym sensie submarka aut elektrycznych i hybrydowych, a zapowiedzią jej najbliższej przyszłości jest właśnie model BMW i Vision Dynamics. Niemiecki producent zamierza do 2025 roku wprowadzić do oferty 25 nowych modeli z serii i. Mają to być samochody wyższej klasy o znakomitych właściwościach jezdnych oraz dobrych proporcjach z napędem elektrycznym. O technice można powiedzieć tyle, że ten właśnie model ma mieć 600 km zasięgu oraz wystarczającą moc, by osiągnąć prędkość 200 km/h, a do pierwszej setki rozpędzić się w 4 s.

BMW i Vision Dynamics jest obrazem tego, co po modelach i3 oraz i8, może pojawić się w elektrycznej gamie bawarskiego producenta. To czterodrzwiowe, eleganckie gran coupé na dłuższe trasy. Sylwetka jest rozwinięciem klasycznych proporcji BMW - duży rozstaw osi, płynna linia dachu i krótkie zwisy karoserii. Jej dobre przeszklenie i niemal symetryczny kształt szyb daje wszystkim pasażerom tak samo dobrą widoczność na zewnątrz. Ma to znaczenie podczas podróży w trybie autonomicznym.

bEDWTKwn

Tak właśnie BMW Group wyobraża sobie przyszłość elektrycznej mobilności. Marka również w nowej erze motoryzacji chce być synonimem sportowych i zarazem eleganckich samochodów o wysokich osiągach.

bEDWTKwO
KOMENTARZE
(1)
NIE
4 lata temu
Już nie mogę się doczekać. i8 zrobiło duże wrażenie a i3 to idealny samochód do miasta. Nie ma dźwięku klasycznej szóstki ale jest zwinny i oszczędny. Dodatkowo darmowe ładowania np. przy salonach BMW też zachęca.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić