o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Tatiana Naklicka
Tatiana Naklicka
|

Brad Pitt ma rodzinne problemy. Maddox nie uznaje go za ojca

13
Podziel się

Choć Brad Pitt odnosi sukcesy zawodowe, jego życie prywatne odbiega od ideału. Nasilają się problemy z najstarszym synem Maddoxem, który jest blisko z mamą Angeliną Jolie.

Brad Pitt ma problemy rodzinne
Brad Pitt ma problemy rodzinne (East News)
bErMkgWd

Relacje Brada Pitta z najstarszym synem Maddoxem są napięte, odkąd trzy lata temu doszło między nimi do awantury w prywatnym samolocie. Media wskazały ten problem jako jeden z punktów zapalnych, które doprowadziły do rozwodu Brada Pitta i Angeliny Jolie.

18-letni Maddox pochodzi z Kambodży. Angelina adoptowała go w 2002 r. W 2005 r. aktorka poznała Brada Pitta. Para wzięła ślub dopiero w 2014 r. Brad Pitt uznał Maddoxa za swojego syna. Chłopiec czuł się jednak bardziej zżyty z przyszywaną mamą.

Magazyn "Us Weekly" dowiedział się, że Maddox nie uznaje Brada Pitta jako swojego ojca. W Boże Narodzenie 2018 r. chłopak wraz z młodszym bratem Paxem odmówili wzięcia udziału w świątecznym obiedzie u boku ojca. Chłopcy nadal czują niechęć do Pitta. Prawdopodobnie mają żal do aktora po wspomnianym już incydencie w samolocie.

bErMkgWf

Rodzina Jolie-Pitt leciała do Nicei. Podczas lotu Brad był pod wpływem alkoholu. Zaczął się kłócić z Angeliną. Maddox stanął w obronie matki. Sprzeczka na linii ojciec-syn przerodziła się w prawdziwą awanturę. Pojawiły się plotki, jakoby Pitt miał uderzyć Maddoxa. Sprawą zajęło się FBI, jednak aktor został oczyszczony z zarzutów. Do wydarzenia doszło w 2016 r.

Po tym incydencie Angelina zdecydowała się na rozwód. Chciała mieć wyłączną opiekę nad dziećmi, jednak ostatecznie para doszła do ugody. Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się 12 kwietnia 2019 r. Mają szóstkę dzieci, troje adoptowanych — Maddoxa, Paxa, Zaharę, oraz troje własnych — Shiloh oraz bliźniaki Noxa i Vivienne.

bErMkgWG
KOMENTARZE
(13)
Życzliwy
2 lata temu
Bo to nie jest jego ojciec? Ani nawet mąż kobiety, która nie jest jego matką??? Obciąć szczylowi kasę i siema.
??
2 lata temu
jak biały może być ojcem muusinnna ?
baca
2 lata temu
Niewdzieczny gówniarz! A może ma bardzo bliskie kontakty z sucha Angelą???
bErMkgWH
pawel
2 lata temu
olej go tak jak on olał Ciebie ...
ada
2 lata temu
Taka jest wdziecznosc. >Gdyby go nie adoptowano mieszkalby w slamsach i pewnie czesto by glodowal. Przewrocilo sie w glowce smarkaczowi. Rodzice sie klocili zawsze i gowniarz niepotrzebnie sie wtracal.
Polak
2 lata temu
Zabrali gówniarzy z brudu i biedy a oni jako nastolatkowie tak się odwdzięczają ? Zasadniczo nie chodzi o wdzięczność i wielkie podziękowania ale chodzi o minimum przyzwoitości. Droga wolna mogą wrócić do Kambodży. Pitt im na dowidzenia kupi im po rikszy i tyle.
maj
2 lata temu
Znaleźli Piotrka. Co za ulga.
to nie jego s...
2 lata temu
w czym problem ?
uuu
2 lata temu
i bardzo dobrze ,po co mu cudzy bachor który nie jest wdzieczny ze zabrali go z tego brudu i dali wszystko
sew
2 lata temu
To dopiero teraz ten śniady się zorientował że Brad nie może być jego ojcem? Nie za mądry ten opalony koleżka.
Dobrze, że ni...
2 lata temu
winy na Trumpa, jak to towarzycho ma w zwyczaju.
Malzenstwa sa...
2 lata temu
Pozniej sie dobierajcia. Macie wieksze szanse na dojrzaly - wiem czego chce zwiazek.
Szkoda ludzi....
2 lata temu
Jest to smutne jak dwojka ludzi nie potrafia sie dogada. Kobieta sie obraza I chce zemsty facet sie wscieka I moze byc agresywny
bErMkgWz
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić