o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Brutalne zabójstwo w Irlandii. Polak dostał 40 ciosów nożem

9
Podziel się

Na przedmieściach Dublina przypadkowy przechodzień znalazł w rowie ciało brutalnie zamordowanego mężczyzny. Policja zidentyfikowała już ofiarę, to 32-letni Polak, Michał K.

SAMSUNG
SAMSUNG (Wikimedia Commons CC BY-SA)
bEqHwYol

Ciało mężczyzny znaleziono w piątek, około godziny 10.40 w rowie przy podmiejskiej drodze pomiędzy Ballyboughal i Oldtown Road. Wezwana na miejsce policja bez trudu zorientowała się, że ma do czynienia z morderstwem. Świadczyła o tym duża liczba ran kłutych.

Zobacz także: Dwoje Polaków zginęło w Manchesterze

bEqHwYon

Śledczym udało się ustalić, że mężczyźnie zadano łącznie 40 ciosów nożem. Wiadomo też, że nie zginął w miejscu, w którym go znaleziono - musiano go tam przewieźć samochodem i wyrzucić. Policjanci przeglądają więc zapisy kamer monitoringu z okolicy, by ustalić, gdzie ofiara była przed śmiercią.

Początkowo policja informowała, że mężczyzna pochodzi z Europy Wschodniej. W niedzielę okazało się jednak, że ofiara pochodziła z Polski. To 32-letni Michał K., który od kilku lat mieszkał w Irlandii.

bEqHwYot

Policjanci wykluczyli, by przyczyną śmierci Polaka mogły być mafijne porachunki. Nadal jednek nie wiedzą gdzie zginął Polak, kto go zabił i jaki był powód popełnienia tej zbrodni. Proszą więc wszystkich znajomych Michała K., a także osoby, które mogą coś wiedzieć w sprawie jego śmierci o kontakt.

Źródło: irishtimes.com, dublinlive.ie

bEqHwYoO
KOMENTARZE
(9)
Mlody
4 lata temu
Oddać po stokroć
wiecie kto!
4 lata temu
ofiara rytualna
Real Dublin
4 lata temu
Zapomnieliście dodać że był to bezdomny Polak. Jeżeli zamiast wrócić d Polski, gdzie teraz jest taka cudowna sytuacja gospodarcza itp. wolał żyć jako bezdomny w Irlandii, no to chyba wszystko jasne.
bEqHwYoP
c
4 lata temu
Muzułmanin??
ass
4 lata temu
A co Bono na to,czy teraz też protestuje , czy siedzi cicho ten hipokryta.
Gość
4 lata temu
No i dlaczego pani premier nie jedzie tam teraz z całym rządem?, by dochodzić sprawiedliwości?
luk
4 lata temu
Policyjne debeściaki w tej Irlandi . U Nas orzekli by , że to samobójstwo . Taka to różnica . Po co My płacimy podatki na takie miernoty ? Może jak nic nie potrafią to jakiś pawulon , albo nie wiem co z nimi zrobić ?
Tomek w
4 lata temu
Pewnie zaraz ktos powoe ze to wina PIS....niestrty pilacy albo wzajemjie traktuja sie jak bydlo i zrobil to "swoj " albo cwaniakuja bo mysla ze skoro im w polsce na wlasnym podworku wszystko bylo wolno to tak samo bedzie za granica.a anglicy i irlandczycy sobie na cwaniakowanie cebularzy nie pozwola
Lula
4 lata temu
Straszne, wyrazy współczucia dla bliskich ofiary.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić