REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Olga Wilk14.11.18 (16:34)

Brytyjki załamane po stracie sukien ślubnych. "Zapłaciły tysiące za swoje marzenia"

300 panien młodych zapłaciło tysiące funtów za suknie ślubne, których nigdy nie założą. Znana sieć sklepów nagle zniknęła z rynku.
iStock.com

Przedsiębiorstwo Berketex Bride zostało założone 50 lat temu. Sklepy firmowane tą marką znajdowały się w 15 największych miastach Wielkiej Brytanii, które zamknięto z dnia na dzień. Lada chwila firma ma ogłosić upadłość. Setki wzburzonych klientek wyraziło swój żal na Facebooku, podkreślając, że Berketex Bride przyjmowało kolejne zamówienia mimo ogromnych długów.

Chyba ciągle jestem w szoku - całkowicie zdruzgotana. Dostałam potwierdzenie od administratora, że chociaż w sierpniu wpłaciłam pełną sumę... nigdy nie uszyli mojej sukienki - napisała Shellie Hills.

REKLAMA

Kobieta bierze ślub w lutym 2019 roku. Suknia warta 1000 funtów (prawie 5 tys. zł) miała być gotowa w ciągu paru tygodni. Po tym, jak Hills dostała niespodziewana wiadomość, natychmiast pojechała do sklepu. Tam zastała tylko inne, zalane łzami przyszłe panny młode i obsługę proponującą im niedopasowane sukienki prosto z wieszaków.

To nie do pomyślenia. Niektóre kobiety zapłaciły tysiące funtów za swoje marzenia, a zaoferowano im jedynie zużyte i brudne sukienki, które im się nie podobały. Postawiłam na tę firmę, bo istnieje tak długo na rynku i oczekiwałam profesjonalizmu - dodała Hills.

Jeszcze niedawno Berktex Bride odnotowywało duże zyski. Jak podaje "Daily Mail", 2014 roku przedsiębiorstwo zarobiło 4 mln funtów (ok. 20 mln zł). Jego sklepy znajdowały się między innymi w Manchesterze, Bristolu, Newcastle, Birmingham, Londynie, Edynburgu, Glasgow, Dublinie. Poszkodowane klientki mogą skorzystać ze specjalnej linii telefonicznej, a rzeczniczka zapewnia, że firma "dokłada starań, by zminimalizować niedogodności", na jakie naraziła kobiety.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz też: Krupińska o sukni ślubnej: "Dla mnie specjalnie robiono ją trzy tygodnie"

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij