Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Karnowski
|

Burza po wyznaniu brytyjskiego parlamentarzysty. Przyznał, że jest nosicielem HIV

5
Podziel się

Swoi wyznaniem Lloyd Russell-Moyle poruszył miliony Brytyjczyków. Parlamentarzysta Partii Pracy wygłosił je w brytyjskim parlamencie.

Burza po wyznaniu brytyjskiego parlamentarzysty. Przyznał, że jest nosicielem HIV
(East News)
bETEURAR

Jest drugą osobą w brytyjskim parlamencie, która przyznała się do bycia nosicielem HIV. Jednocześnie Lloyd Russell-Moyle jest jedynym aktualnym parlamentarzystą, który postanowił ujawnić prawdę o swoim stanie zdowia. Jak stwierdził podczas przemówienia, poinformowanie o tym jest jego obowiązkiem jako parlamentarzysty.

Dzięki przyjmowaniu odpowiednich leków, że mój stan określa się jako pozytywny pod względem wirusa HIV, ale niewykrywalny. Jego komórek jest tak mało w moim organizmie, że obecne testy nie mogą go wykryć, co nie znaczy, że jestem "wyleczony" - powiedział Lloyd Russell-Moyle podczas przemówienia.

Wyznanie Russela-Moyle'a ma związek z planowanymi przez brytyjski rząd cięciami. ten chce ograniczyć wydatki na zdrowie seksualne, co zdaniem Moyle'a może wpłynąć na większą liczbę zarażonych wirusem HIV.

bETEURAT

Mamy odpowiednie narzędzia, by walczyć z wirusem HIV, ale nasz rząd idzie w zupełnie innym kierunku - dodał laburzysta.

Brytyjczycy są w szoku. Zarówno media, jak i mieszkańców kraju zadziwiło wyznanie Moyle'a. Ludzie przyznają jednak, że szczera wypowiedź polityka spotyka się z ich podziwem. W komentarzach jak mantra pojawia się stwierdzenie, że Moyle pewnie nie jest jedyną osobą w parlamencie zarażoną wirusem, ale jedyną, która miała dość odwagi, by się przyznać.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bETEURBu
KOMENTARZE
(5)
zdrowy
3 lata temu
Podziwiam odwage. Uczciwy czlowiek a nie jak niektorzy ukrywaja to i zarazaja inych. W Polsce wszystko jest szokiem, co sie tyczy seksu itp.
sase
3 lata temu
Bo tam jest wielka "demokracja" i śluby chłopa z chłopem, no wszystko dozwolone, to potem nie dziwota,że takie kwiatki. Gdyby człowiek trzymał się Boga i przykazań ,to nie było by hifa, ale jak świat światem, jak nie hif to syf i tak w koło.
to jasne ze
3 lata temu
Zarazić możesz się nawet u dentysty, w szpitalu przy urodzeniu, nie tylko podczas stosunku.
bETEURBv
andy
3 lata temu
Ciekawe jak się zaraził, bo nie napisali.
lula
3 lata temu
to nie polski grajdol, zeby ludzie ‘“byli w szoku” bo ktos jest chory.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić