Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Zajęcki
|

Burze, deszcz i grad. Nadchodzi załamanie pogody

15
Podziel się:

Sobota to ostatni dzień weekendu, podczas którego możemy cieszyć się słońcem i błękitnym niebem. Na niedzielę synoptycy zapowiadają gwałtowne załamanie pogody w całej Polsce.

Burze, deszcz i grad. Nadchodzi załamanie pogody
(PAP, Jakub Kamiński)

Korzystajcie z pięknej pogody, dopóki możecie. W niedzielę nad Polską pojawi się bowiem niż atmosferyczny znad Europy Zachodniej, który przyniesie gwałtowne i obfite opady deszczu, a miejscami nawet grad. Fatalna aura prawdopodobnie ominie województwa lubelskie i podkarpackie, gdzie na ten dzień przewidywana temperatura wynosić będzie 28 stopni Celsjusza, a zamiast deszczu wystąpi jedynie umiarkowane zachmurzenie.

Nadchodzący niż zaowocuje również spadkiem temperatur. Najzimniej będzie w województwie Zachodniopomorskim, gdzie słupki rtęci wskażą ok. 19 stopni Celsjusza, zaś najwyższa temperatura zapowiada się w Małopolsce, gdzie termometry pokażą ok. 29 stopni. Zimne powietrze z północnego-zachodu Europy po zderzeniu z ciepłymi masami powietrza, zalegającymi obecnie nad Polską przyniesie również burze i silny wiatr.

Na szczęście taka aura nie potrwa długo. Według najnowszych prognoz słońce i wysokie temperatury zawitają w Polsce z powrotem już z początkiem tygodnia. W poniedziałek mieszkańcy całego kraju będą cieszyć się dobrą pogodą i wysokimi temperaturami.

KOMENTARZE
(15)
równanie
5 lata temu
w sumie dobrze z zoną bedę sie kotłować pod kołdrą ... heheh nie ma to jak cwieczenia niedzielne obowiazkowo
ryhe4
5 lata temu
jest niedziela, miało lać i grzmieć a w wołominie jak okiem sięgnąć czyste niebo. no i jak zwykle sprawdzalność pogody 99,9 %
Aktaga
5 lata temu
Bielsko-Biała, Niedziela, Słonko świeci, czasami kryje się za jasnymi chmurkami, jest ciepło
Jaca1968
5 lata temu
A gdzie nasza słoneczna i pachnąca wiosna? Do bani z taką zmianą!. Miala być dobra, a wyszło jak zawsze.
wojtek
5 lata temu
idzie desc idzie desc idzie sikawica
rob
5 lata temu
Początek tygodnia to dla niektórych niedziela a dla innych poniedziałek :P
Mar
5 lata temu
Czwarty jestem piję piwko i wale
la
5 lata temu
chemitralsy juz od rana paskudza niebo wiec zmiana pogody gwarantowana i oby tylko tyle, ci nasi sojusznicy trują nas beszczelnie i jest to tak oczywiste ze az trudne do uwierzenia "Marshall McLuhan: „Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.”
Suchy
5 lata temu
Wreszcie deszcz i burze oraz normalne temperatury.
hejka
5 lata temu
Jak się nawaliłem i wytrzezwiałem tez od razu po przebudzeniu za czołem chodzić i tak szybko jak można było bo mrówki jajka szczypały i nura do wody dałem
Suchy
5 lata temu
Wreszcie deszcz, burze i normalne temperatury. Super.
Czwarty
5 lata temu
Ehhh za podium :/
Aska
5 lata temu
mam nadzieje, ze...trzecia ??? :-)
A.
5 lata temu
Druga ? :D
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić