o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Filip Skowronek
|

Burze i opady w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia na długi weekend

0
Podziel się

Pogoda w długi weekend nie będzie nas rozpieszczała. Prognozowane są w tym czasie opady deszczu i burze, a IMGW wydało ostrzeżenia meteorologiczne dla niektórych województw. Słońca można spodziewać się dopiero w niedzielę.

Burze i opady w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia na długi weekend
(Pixabay.com)
bErUcNxh

W piątek i sobotę temperatury tylko w niektórych miejscach nieznacznie przekroczą 20 st. W wielu regionach spodziewane są opady a także burze. Instytut Meteorologii wydał stosowne ostrzeżenia dla południowej Polski, Warmii i Mazur oraz Mazowsza. W piątek najcieplej będzie na południu kraju. W Rzeszowie i Przemyślu słupki rtęci powinny wskazać 25 st. celsjusza. Najchłodniej będzie na wybrzeżu: 18 st. w Koszalinie i 19 w Szczecinie.

Jeszcze niższych temperatur należy spodziewać się w sobotę. W niektórych regionach termometry wskażą zaledwie 13 st. Dodatkowo w piątek i sobotę należy spodziewać się opadów deszczu i zachmurzenia. Przejaśnić ma się dopiero w niedzielę, wtedy też możemy spodziewać się gwałtownego ocieplenia. W niektórych miejscach temperatura sięgnie nawet 26 st. celsjusza.

bErUcNxj

Groźnych burz można spodziewać się w województwach: świętokrzystkim, małopolskim, podkarpackim, śląskim, mazowieckim i warmińsko-mazurskim.

bErUcNxK
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić