o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kacper Krysztofik
|

Burze z deszczem i mgły. W piątek dalszy ciąg pochmurnego lata

1
Podziel się

Dzisiejsza noc zapowiada się chłodna i pochmurna. Część Polski nie uniknie opadów, które wejdą do Polski od zachodu. Piątek będzie zdecydowanie cieplejszy, choć warunki pogodowe dalej będą dalekie od letniego skwaru.

Dzisiejsza noc oraz cały piątek upłyną pod znakiem dużego zachmurzenia w niemal całym kraju.
Dzisiejsza noc oraz cały piątek upłyną pod znakiem dużego zachmurzenia w niemal całym kraju. (Twitter, @La_Ga_Zaremba)
bECedymZ

Dzisiejsza noc będzie zdecydowanie pochmurna. Jedynie na wschodzie Polski możemy spodziewać się małego zachmurzenia. Od zachodu wkroczą przelotne deszcze, które stopniowo będą się kierować do centrum kraju.

Na południu Polski, szczególnie terenach górskich, synoptycy zapowiadają burze z opadami, które sięgną 15 mm na metr kwadratowy.

Kierowcy w północno-wschodniej Polsce proszenie są o szczególną ostrożność - w tym regionie spodziewane są mgły ograniczające widoczność do 200 m.

bECedynb

Noc na terenie całego kraju będzie zimna. Na północnym-wschodzie temperatura sięgnie 7-10 stopni Celsjusza, a w pozostałej części kraju wahać się będzie między 11 a 15 stopniami.

Piątek nadal będzie upływać pod znakiem chmur, które na północy przyniosą przelotne deszcze. W Karpatach meteorolodzy zapowiadają burze z obfitymi opadami.

W ciągu dnia temperatura nad morzem będzie utrzymywała się na poziomie 19/20 stopni Celsjusza. W pozostałych regionach nieco cieplej - do 24 stopni na północy oraz do 27°C na południu.

bECedynC
KOMENTARZE
(1)
Kobieta 1992
4 lata temu
I lata nie było !! To była tylko przedłużona wiosna !!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić