o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Była zgwałcona i molestowana. Dziś pokazuje się nago

58
Podziel się

Suzie Larson odważnie publikuje swoje roznegliżowane zdjęcia na portalach społecznościowych. To jej forma terapii. Kobieta przez wiele lat nie akceptowała swojego ciała. Jako nastolatka padła ofiarą molestowania seksualnego. Dziś namawia inne kobiety, by pokochały siebie.

Suzie twierdzi, że pokazywanie ciała w ubraniu lub bez, również jest formą terapii.
Suzie twierdzi, że pokazywanie ciała w ubraniu lub bez, również jest formą terapii. (The Sun)
bEKggzCd

W wieku 13 lat Suzie była molestowana seksualnie przez członka rodziny. Mężczyzna dotykał ją, groził gwałtem i zastraszał. Dziewczyna wstydziła się komukolwiek o tym powiedzieć. Bała się, jak na tę informację zareagują najbliżsi. W ciągu następnych sześciu lat została zgwałcona przez trzech różnych mężczyzn. - Byłam przerażona i przekonana, że zrobiłam coś złego. Obwiniałam się o tę sytuację – mówi Suzie w rozmowie z "The Sun".

Rok później mężczyzna próbował ją zwabić do swojej ciężarówki na parkingu. Powiedział, że chce porozmawiać. - Zmusił mnie do uprawiania seksu oralnego. To było straszne. Jeden z jego znajomych też mnie prześladował. Chciałam krzyczeć, powiedzieć komuś prawdę, ale bałam się. Odurzył mnie i wykorzystał. Mój sprzeciw nie miał żadnego znaczenia. Nie pozwolił mi, żebym opowiedziała o wszystkim rodzicom. Byłam w pułapce. Zaczęłam nienawidzić swojego ciała - dodaje.

bEKggzCf

Dziewczyna przez wiele lat cierpiała. Traktowała swoje ciało jak wroga. Przestała jeść. Miała myśli samobójcze. Była osłabiona, musiała nosić swetry i bluzki z długimi rękawami nawet latem, ponieważ było jej ciągle zimno. - Chciałam umrzeć. Przez to, co mi zrobili, czułam się bezwartościowa i brudna – opowiada. - Emocjonalne problemy odbiły się na zdrowiu. Dopiero w ubiegłym roku zaczęłam się uśmiechać do swojego odbicia w lustrze i myśleć o sobie pozytywnie.
Suzie przyznaje, że dostała ogromne wsparcie od męża – Samuela, którego poślubiła w 2014 roku. To on pomógł jej zaakceptować siebie i wyleczyć się z traumy po molestowaniu. - Przekonywał mnie, że mam robić wszystko, co dla mnie dobre. Był bardzo cierpliwy i delikatny. Mimo że miałam wiele lęków, nie pozwalałam się dotknąć. Udało mu się zdobyć moje zaufanie – mówi Suzie.

Powrót do zdrowia rozpoczął się od walki z zaburzeniami odżywiania. - Moje ciało było w rozsypce. Wypadały mi włosy, zęby pękały, w stawach chrząstki stawowe zanikały. Miałam nerwobóle i ogromne migreny. Rzuciłam pracę, opowiedziałam o wszystkim lekarzowi. Postanowiłam podjąć walkę o samoakceptację i zdrowie. Na początku było trudno, po wielu latach głodzenia się żołądek był zaciśnięty, po każdym posiłku miałam wzdęcia – przyznaje kobieta w rozmowie z "The Sun".

Terapia nie była łatwa. Do tej pory Suzie cierpi na depresję, jednak poczuła się silniejsza. Zdecydowała się opowiedzieć rodzinie i przyjaciołom o tym, co ją spotkało. - To była bardzo trudna decyzja, ponieważ nie wiedziałam, jak zareagują, ale chciałam, aby poznali prawdę. To mi pomogło. Zaczęłam inaczej na siebie patrzeć. Pokazywanie mojego ciała w ubraniu lub bez również jest formą terapii. Pomaga mi uwolnić się od bólu i wstydu – przekonuje 25-latka. - Uważam, że kobiety zasługują na to, by czuć się pięknymi, silnymi i kochanymi. Bez względu na rozmiar, powinnyśmy akceptować i szanować swoje ciało dokładnie takim, jakim jest. Wszelkie niedoskonałości czynią nas wyjątkowymi – podsumowuje.

bEKggzCl
Zobacz także: Zobacz też: Wolszczak wspiera #metoo: "To wina całych pokoleń, że mężczyźni mają chamskie nawyki wobec kobiet"
bEKggzCG
KOMENTARZE
(58)
Bronek
4 lata temu
Kajmanik napalony
Fafi
4 lata temu
Fuj
Anatol
4 lata temu
na xvideos jest takich wiele, po co specjalne wzgledy dla tej prostej tutki?
bEKggzCH
aerg6
4 lata temu
to niech przyjedzie do mnie na terapie :], idiotyczne szukanie slawy czy jak to zwal....zalosne
Podlasiak
4 lata temu
Bardzo często piszą młode kobiety : byłam molestowana i zgwałcona . A ta idzie dalej i jako terapię wybrała nagie fotki jako terapię. Przepraszam że ironizuje ale znam ofiarę gwałtu . Przed tym co ja spotkało była bardzo radosna i otwarta na ludzi teraz trzyma dystans na dystans nawet tych których zna od dziecka a po zmroku nie wychodzi z domu.a jeśli chodzi o molestowanie to bywa bardzo różnie w większości to zwykła zemsta takie oskarżenie.ale o takiej terapii słyszę po raz pierwszy.
Herr Kules
4 lata temu
Niby pokazuje, a zasłania. A szkoda! Byłoby na co rzucić głazem.
Antek
4 lata temu
Zmusił mnie do seksu oralnego..... Przecież mogła mu odgryźdż i po ptokach.
Zz
4 lata temu
No cóż spodobało się jej
Gosc
4 lata temu
Kocham cie juz
Goac
4 lata temu
Napusz do mnie jak mozesz
Pl
4 lata temu
Jest mniam mniam piersi wow fajna laska
Wiedzocholik
4 lata temu
Jedna z przyczyn tego jak ją traktowano i zaczęto molestować seksualnie mogło być spowodowane zaburzeniami zdrowia takimi jak zbyt szybkie dojrzewanie płciowe, jego aspekty psychiczne i fizyczne. Nie wykształcona zdrowa osobowość, niedojrzałość, szczególnie emocjonalna, a płciowo zbyt szybkie dojrzewanie mogło spowodować nawet nakłanianie mężczyzn do tych czynów. Swoje hipotezy opieram na naukowej wiedzy. Głównie z zakresu biologii, medycyny, psychologii. Polecam zgłębianie tych nauk.
mariola
4 lata temu
pewnie po tych gwałtach przeszła traume,pomieszało jej sie w głowie i dlatego pokazuje sie nago
bEKggzCz
Eryk
4 lata temu
Nooo... jest co molestować 😁
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić