REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Beata Czuma11.08.19 (21:40)

Były poseł we wzruszającym wpisie pożegnał swojego syna. 14-latek zginął w wypadku quada

"Odszedłeś w miejscu, które kochasz. Przyjaciele są cali..." - napisał na Facebooku Damian Raczkowski, ojciec 14-letniego syna i były poseł Platformy Obywatelskiej. Chłopiec zginął w sobotę jadąc z kolegami na quadzie.
Artur Reszko / PAP

"Tylko czwartą część serca Ci oddaję Kochany Synku. Choć chciałbym oddać całe. Jeszcze Gabi, Oluś i Emilka. Oni też muszą mieć swoje miejsce... Wiem, że tego byś chciał. Taki dorosły i mądry byłeś. Jak Twoja Mama... Dziękuję Ci, że zaczekałeś. Pożegnaliśmy się uściskiem dłoni. Jak mężczyźni. Piękny, dumny, ukochany... Szkoda, że taki zimny. Odszedłeś w miejscu, które kochasz. Przyjaciele są cali..." - napisał w niedzielę na Facebooku ojciec chłopca, Damian Raczkowski.

To były poseł Platformy Obywatelskiej. Kondolencje na profilu byłego polityka złożyli samorządowcy z Podlasia, politycy i wiele znanych osób, m.in były europoseł PO Krzysztof Lisek i Robert Korzeniowski

REKLAMA

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę w Dolistowie Nowym na Podlasiu. Trzech nastolatków bez kasków jechało na jednym quadzie po drodze gruntowej. Z niewyjaśnionych przyczyn, na prostej drodze, nagle wjechali do rowu. 14-latek zginął, wypadek przeżyli 13-latek i 16-latek. Chłopcy jechali bez kasków.

Damian Raczkowski jest z wykształcenia prawnikiem. Był działaczem samorządowym, a potem poseł na Sejm V, VI i VII kadencji. W latach 2002–2005 pełnił funkcję wicestarosty białostockiego. Od 2005 r. jest w Platformie Obywatelskiej. W 2010 r. został przewodniczącym PO w województwie podlaskim Pełnił tę funkcję do 2013. W 2015 r. kandydował po raz czwarty do Sejmu, ale nie uzyskał mandatu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij