Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Radosław Opas
Radosław Opas
|
aktualizacja

Cadillac zniszczony. Zemsta 20-latka przy użyciu koparki

68
Podziel się:

Na auto marki cadillac partnerki zrzucił koparką wywrotkę ziemi. 20-latek pożałuje zemsty na swojej dziewczynie. Nic jej się nie stało, ale cadillac został zniszczony, a chłopaka zatrzymała policja. 20-latek stanie przed obliczem wymiaru sprawiedliwości na Florydzie.

Cadillac zniszczony. Zemsta 20-latka przy użyciu koparki
(Facebook.com, Okaloosa County Sheriff's Office)

Mężczyzna chciał tylko porozmawiać. 20-letni Hunter Mills poprosił swoją dziewczynę, żeby ta odwiedziła go podczas jego pracy w Crestview na Florydzie. Zajmował się akurat wydobywaniem ziemi za pomocą ładowarki łyżkowej.

Para wdała się w kłótnię. Dziewczyna odwiedziła Milisa, przyjeżdżając na miejsce pożyczonym cadillakiem. Według ustaleń policji, aresztowany chłopak spytał ją, skąd go ma, na co ta nie chciała odpowiedzieć. W efekcie mężczyzna postanowił wsiąść do koparki i zrzucił na siedzącą w aucie marki cadillac kobietę całą wywrotkę ziemi.

Kobieta przyjechała białym autem marki cadillac z 2010 roku należącym do kogoś innego. Po tym, jak odmówiła odpowiedzi na pytanie swojego partnera, ten użył ładowarki łyżkowej i zrzucił na samochód ziemię – poinformowało biuro szeryfa w hrabstwie Okaloosa.

Zobacz także: Zobacz także: Kierowca nie mógł uwierzyć własnym oczom

Mężczyzna został oskarżony o popełnienie przestępstwa. Dziewczyna nie odniosła żadnych obrażeń, jednak uszkodzony został samochód cadillac, którym przyjechała. Przez otwarte okno, do środka dostała się ziemia, która wypełniła m. in. otwory wentylacyjne - donosi Fox News.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

KOMENTARZE
(68)
Olo
3 lata temu
Swietna robota !!!
😂
3 lata temu
Hahahaha
ZX
3 lata temu
Po odsiadce będlze musiał zapłacić za samochód.
Koleś Git
3 lata temu
Ze zdjęcia i z zachowania taki spoko gej.
paranoik
3 lata temu
Bez otworów wentylacyjnych już nie pojeździ, złomowanie, nie ma rady...
iza
3 lata temu
cos mi tu nie pasuje jak wywrotke zemi mozna zmiescic w łyzce koparki
Ami
3 lata temu
Ojej to straszne jestem w szoku biedny samochód 😞
popatrzmy
3 lata temu
A z tyłu pan Dacia Daster :D
Hiob
3 lata temu
Panie mój, każdego dnia pokazujesz mi znaki a głupcy pozostają nadal ślepi. Panie mój, koparka? Czemu pokazujesz mi swoją moc wywalając ciężarówkę ziemi z ładowarki łyżkowej? Panie mój, ale ten Cadillac ma prawie 10 lat, ja wszystko zrozumiem , ten diller na Bobrzańskiej? Panie mój najświętszy, to może jutro potraktujesz ich z Fadromy albo Ostrówka ? '' W efekcie mężczyzna postanowił wsiąść do koparki i zrzucił na siedzącą w aucie marki cadillac kobietę całą wywrotkę ziemi.''
zdziwiony
3 lata temu
Ooo, tutaj można komentować!
Jss
3 lata temu
Co to jest ładowarka łyżkowa? :)
Robi
3 lata temu
Haha,, Na auto marki cadillac partnerki " gość chyba zakończył naukę na 2 klasie podstawowej. Nawet zdania poprawnie nie potrafi ułożyć
Derek
3 lata temu
Osła łako napisz poprawnie w artykule a nie Na auto marki cadillac partnerki
Jss
3 lata temu
Co to jest ładowarka łyżkowa?? :))
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić