REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 6 godzin temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Marianna Fijewska21.04.17 (12:11)

Chciała "powiesić" Tuska. Dyrektor w Ministerstwie Środowiska poniosła karę

Wyzywała polityków, umieszczała agresywne i wulgarne wpisy na portalach społecznościowych. Internetową aktywność prowadziła oficjalnie, jako Dyrektor Departamentu Edukacji i Komunikacji w resorcie Jana Szyszki. Ministerstwo Środowiska właśnie poinformowało, że złożyła rezygnację.
Beata Nowosielska / Facebook.com

W 2015 roku Beata Nowosielska uzyskała 879 głosów w wyborach parlamentarnych, jako kandydatka z listy PiS. Na jej profilu na Facebooku, jeszcze niedawno, można było przeczytać, że pracuje jako Dyrektor Biura Ministra w Ministerstwie Środowiska, a konkretnie w Departamencie Edukacji i Komunikacji.

Jej konta w serwisach społecznościowych były publiczne, co znaczy, że każdy miał do nich dostęp. Co więcej, z profilu Nowosielskiej na Facebooku można było bezpośrednio przejść na oficjalną stronę Ministerstwa Środowiska oraz Dzielnicy Wesoła, gdzie pełni obowiązki radnej.

REKLAMA

Mimo to urzędniczka nie szczędziła wulgarnych i agresywnych postów kierowanych do innych polityków. Nowosielska zwróciła uwagę mediów, gdy zabrała głos na stronie wydarzenia utworzonego przez przeciwników byłego premiera "Powitajmy Tuska tak jak na to zasługuje".
"Powitanie dla Tuska? Kajdanki i szubienica" - napisała. Wraz z życzeniami śmierci, do mediów zaczęły wyciekać kolejne agresywne wpisy radnej.

"#gigoloPetru Miała być okupacja a wyszła kopulacja hahahha", "Sikorski niech zęby umyje po tej Łasce to Amerykanom robił" - pisała na Twitterze.

W czwartek, zaraz przed usunięciem wszystkich kont w serwisach społecznościowych, opublikowała na Facebooku post: "Wyrażam głębokie ubolewanie w związku z moimi komentarzami dotyczącymi bieżących wydarzeń, zamieszczonymi na moich kontach w portalach społecznościowych. (…) W żadnym razie nie było moim zamiarem obrażenie kogokolwiek, a tym bardziej zachęcanie do wyrządzenia krzywdy komukolwiek."

Przeprosiny urzędniczki nie zdały się na wiele. W piątek rano Ministerstwo Środowiska oficjalnie poinformowało o dymisji urzędniczki - "Pani Beata Nowosielska w dniu dzisiejszym złożyła rezygnację z pełnionych w Ministerstwie Środowiska funkcji."

Prawdopodobnie na dymisji się nie skończy, Platforma Obywatelska złożyła do prokuratury wniosek o możliwości popełnienia przestępstwa.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij