Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Klaudia Stabach
Klaudia Stabach
|

Chłopiec porzucony obok monopolowego. Trwają poszukiwania matki

107
Podziel się:

Przed jednym ze sklepów monopolowych w Grudziądzu ktoś porzucił 2-letniego chłopca. Maluch był zaniedbany i miał zadrapania na ciele.

Chłopiec porzucony obok monopolowego. Trwają poszukiwania matki
(Policja)

Chłopca znaleziono w niedzielę około godziny 22 przy Alei 23 Stycznia. Obok dziecka leżał zniszczony dziecięcy wózek. Chłopiec ma od 1,5-2,5 lat, około 90 cm wzrostu, waży około 13,5 kg, jest szczupły i ma krótkie włosy. Chłopiec był ubrany w czerwoną, pikowaną kurtkę, na której miał granatowy bezrękawnik z kapturem, niebiesko-zielone sportowe buty i szare, dresowe spodnie. Dziecko jeszcze nie mówi.

Policja podała jego rysopis i przesłała do mediów zdjęcia aby pomóc w odnalezieniu jego rodziny.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(107)
Chris
5 lata temu
Jestem Samotny mieszkam w Manchester uk , mam firmę i stać mnie by to dziecko miało dom i się uśmiechało tylko procedury są takie że to dziecko jeszcze wiele wycierpi , sam byłem wychowankiem PPPPPPPPPPPP Państwowego domu dziecka w Nowej Rudzie i każdy dzień pamiętam i nie życzę nikomu , tym bardziej temu maluchowi .
Pastor Nick
5 lata temu
Chłopca do jak najlepszej rodziny zastępczej, a tzw. "rodziców" do więzienia i niech każdy wie za co.
qop
5 lata temu
Pokolenie róbta co chceta! Żadnej empatii i szacunku dla drugiego człowieka. "mm" dobrze napisał/napisała, że lepiej dla tego dziecka, aby rodzice się nie znaleźli. W tym tygodniu w Poznaniu jakiś poj^^^b jadący na rowerze pobił kobietę i odjeżdżając kopnał ją jeszcze, złamał też dwie ręce jakiemuś starszemu panu. Jak owsiak - cwanaczku, cieszysz się pewnie?!
facet
5 lata temu
Kolejna ofiara 500+... "Rodziców" do paki i kastracja dla obojga, bo nie nadaja się do wychowywania dzieci!
Apostazy
5 lata temu
Kochanej mamusi i kochanemu tatusiowi ,KARMA WRACA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ko
5 lata temu
polacy prawdziwi polacy prawi i sprawiedliwi
Imigrant
5 lata temu
Dozywotnia czapa ! Znaleźć rodziców i porzucić ich na pastwę losu na Syberii. Ruskim ich oddać to napewno to zrobią !!! Albo mi nawet zasponsoruje bilet w jedna stronę ! Czasami mi wstyd ze jestem Polakiem i dzięki takim śmieciom jak ci rzekomo ludzie musze tłumaczyć za granicą dlaczego "Polacy" tak robią. Mam nadzieje ze szybko zdechniecie a młody szybko rodzine która będzie go kochać !
Smutna
5 lata temu
500+ czy jest czy nie ma pić i tak będą!!!!!!!! Alkoholik znajdzie kase nawet jeśli jej nie ma!!!!!!! A wy narzekajcie bo nie było źle, jest też źle. A przemoc była jest i będzie.
Krzysiek
5 lata temu
rodzice się znajdą jak wytrzeźwieją, nie odpuszczą 500+
Asia
5 lata temu
Nigdy nie zrozumiem tego, jak można krzywdzic dzieci.... Nigdy.... Serce pęka
on
5 lata temu
horror brak mi słów
strazak
5 lata temu
bez komentarza :-/
gośc...
5 lata temu
no i co z tym 500+ ? Chłopiec nadal pozostanie głodny.
Mama Filipka
5 lata temu
Mam synka w takim wieku, aż mnie zabolało w środku.Kto porzuca taki Skarb? Daj Boże niechaj znajdzie kochającą rodzinę. :-(
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić